سهامداران بیت کوین ضرر کردند

بیت‌کوین برای افزایش سود خود به بالای سطوح مقاومت ۶۳ هزار دلاری، تلاش کرد و اوج قیمت در ۶۳هزار و ۷۹۸ دلار شکل گرفت اما بعد از آن به عقب بازگشت.

سهامداران بیت کوین ضرر کردند

در زمان نگارش این مطلب، گاوها در تلاش برای محافظت از منطقه ۶۱ هزار و ۴۰۰ دلاری و سطح ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی اصلاحی صعودی هستند که از نوسان پایین ۵۹ هزار و۹۵۱ دلار به بالای ۶۳ هزار و۷۹۸ دلار حرکت می‌کند. اگر صعود دیگری شکل بگیرد، قیمت بیت کوین می‌تواند در نزدیکی سطح ۶۱هزار و ۸۵۰ دلار و خط روند با مقاومت روبرو شود.

اولین مقاومت کلیدی نزدیک به سطح ۶۲هزار و ۲۵۰ دلار است و مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند در سطح ۶۲هزار  و۵۰۰ دلار باشد. حرکت واضح به بالای مقاومت ۶۲هزار و ۵۰۰ دلاری ممکن است شروع یک افزایش ثابت و افزایش قیمت باشد، بنابراین قیمت افزایش می‌یابد و مقاومت ۶۳هزار و ۲۵۰ دلاری را آزمایش می‌کند و هرگونه سود بیشتر ممکن است بیت‌کوین را در کوتاه‌مدت به سمت مقاومت ۶۳هزار و ۶۵۰ دلاری سوق دهد.

اگر بیت‌کوین نتواند به بالای منطقه مقاومت ۶۲هزار  و۲۵۰ دلاری صعود کند، به حرکت خود ادامه می‌دهد و حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۶۱هزار و۴۰۰ دلار است.

کریپتو گزارش کرد، اولین پشتیبانی اصلی ۶۰هزار و۸۵۰ دلار است و حمایت بعدی نزدیک به ۶۰هزار و ۵۰۰ دلار خواهد بود و هر ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه‌مدت قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۶۰هزار دلاری سوق دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۲.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۱۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۴۵ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۲۴ میلیارد دلار است که ۲.۶۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹۸ میلیارد دلار است که  ۷.۲۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون   ۵۱.۴۹میلیارد دلار است که ۹۳.۲۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۱۵ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۶۰ هزار و ۹۲۶.۵۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۵۴ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۶۳ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۳۳۵۶.۴۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۳ درصد کاهش

 

منبع: ايسنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد