چگونه در «همستر کامبت» درآمد زایی کنیم؟

امروز برنامه «همستر کامبت» اعلام کرد که اکنون کاربران این برنامه به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است و روزانه بیش از ۲۴ میلیون کاربر فعال مشغول بازی در این پلتفرم هستند.

چگونه در «همستر کامبت» درآمد زایی کنیم؟

همستر کامبت یکی از جدید ترین بازی های کریپتویی در حوزه ارزهای دیجیتال است. این بازی مسابه پروژه نات کوین است و به کاربران اجازه ذخیره رایگان کوین می دهد. توجه داشته باشید در حال حاضر تنها روشی که برای به سود رسیدن و درآمد زایی در این اپلیکیشن وجود دارد این است که تعداد ارزها یا کوین های خود را به عدد قابل توجهی برسانید و معادل آن دلار بدست بیاورید.

در کنار رشد چشمگیر این برنامه باید در نظر داشت تا زمانی که رمزارز همستر «وایت پیپر» یا همان سندی فنی و رسمی که اطلاعات، هدف و مسیر توسعه محصول را مشخص می‌کند، ندارد و چشم‌انداز مشخصی برای پروژه همستر کامبت طراحی نشده، به این معنا که تعداد کل توکن‌ها مشخص نیست، بسیار محتمل است روش توزیع آن منصفانه نباشد.

در حال حاضر در سرتاسر جهان تنها ۷ صرافی به شکل محدود ارز همستر را در کنار سایر رمزارز‌ها لیست کرده‌اند و به نظر می‌رسد کماکان راه طولانی تا خرید و فروش این ارز باقی مانده است.

طبق آخرین به‌روزرسانی در زمان نگارش این مطلب از سایت coinbase بر اساس نرخ فعلی، می‌توان در ازای ۱۱،۷۵۶،۴۹۵،۷۳۴.۵۲ ارز همستر یک دلار دریافت کرد.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها