غوغای ارز دیجیتال نوظهور در بازار

افزایش قیمت نات کوین طی ۲۴ ساعت اخیر همچنان ادامه داشته و کام سرمایه‌گذاران را شیرین کرده است.

غوغای ارز دیجیتال نوظهور در بازار

بازار کریپتو یا بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از پرفروش‌ترین بازارهای مالی جهان شناخته می‌شود. در این بازار، ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین، اتریوم، لایت‌کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری شده تبدیل به ابزاری برای سرمایه‌گذاری، معاملات تجاری و حتی پرداخت‌های آنلاین شده‌اند.

در بازار ارزهای دیجیتال امکان وقوع هر چیزی وجود دارد و به همین دلیل است که ریسک آن نسبت به ریوارد یا سودی که می‌دهد، زیاد است. آیا فکرش را می‌کردید که کاربران بتوانند با ضربه زدن روی یک سکه زرد در ربات تلگرامی، سودهای کلان کسب کنند؟ باور چنین چیزی برای همه‌مان دشوار است؛ اما بالاخره باید پذیرفت که توکن NOT وارد صرافی‌ها شده و هم‌اکنون در کانون توجهات قرار دارد.

طی ۲۴ ساعت اخیر، نات کوین با ۱۰۰ درصد افزایش قیمت مواجه شده که بی‌سابقه است. هم‌اینک رشد هفتگی این ارز دیجیتال نوظهور به مرز ۴۰۰ درصد رسیده و کام هولدرهای این توکن به ظاهر باد آورده را شیرین کرده است. ارزش بازار این رمزارز هم‌اکنون ۲.۷۸۱.۷۳۶.۴۸۸ دلار بوده و مجموع معاملات و ارزش بازار این توکن را به جایگاه ۷۴ بازار رسانده است.

به اعتقاد تحلیلگران برتر بازار کریپتو، قیمت نات کوین به‌زودی به محدوده ۱ دلار خواهد رسید و حتی ظرفیت بیشتری برای رشد دارد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها