هشدار جدی به استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز

سخنگوی صنعت برق به استخراج‌کنندگان رمزارز هشدار داد که برای کسانی به صورت غیرمجاز از برق برای تولید رمزارز استفاده می‌کنند، جرایم سنگینی تا بیش از ۱۰۰ برابر نرخ انرژی در نظر گرفته شده است.

هشدار جدی به استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد جرایم سنگینی برای استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز در نظر گرفته ایم اما ساعت ٢ بامداد تا ٩ صبح شرایط مناسبی برای استخراج کنندگان مجاز است.

مصطفی رجبی مشهدی، مدیرعامل شرکت توانیر اظهارکرد: برای کسانی که به صورت مجاز به استخراج رمز ارز مشغول هستند، پیش‌بینی شده تا از ٢ بامداد تا ٩ صبح که ساعت حداقل بار شبکه برق است، بتوانند فعالیت کنند.

وی افزود: به استخراج‌کنندگان غیرمجاز رمزارز هشدار می‌دهیم که اگر کسانی به صورت غیرمجاز از برق برای تولید رمزارز استفاده می‌کنند، جرایم سنگینی تا بیش از ۱۰۰ برابر نرخ انرژی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل توانیر همچنین تاکید کرد: ماینرهایی که از این طریق کشف شود، ضبط و تحویل مقامات قضایی شده و براساس قوانین جدید امحا خواهد شد.

وی در عین حال از هموطنان خواست تا از طریق برنامه کاربردی «برق من»، موارد استفاده غیرمجاز از رمزارز را گزارش کنند که این موضوع علاوه بر محرمانه ماندن، مشمول پرداخت پاداش به گزارش‌کننده نیز می‌شود.

منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها