بودجه لازم برای خرید آپارتمان نوساز در سید خندان تهران + جدول

در این گزارش مشخصات و قیمت آپارتمان در محله سید خندان تهران را مشاهده می کنید.

بودجه لازم برای خرید آپارتمان نوساز در سید خندان تهران + جدول

سیدخندان یکی از محله‌های شمال شرقی تهران است که در سال‌های اخیر رشد قیمت چشمگیری را در زمینه مسکن تجربه کرده است. بررسی‌های میدانی تجارت‌نیوز حاکی از آن است که متقاضیان برای خرید آپارتمان در این محله باید حداقل بودجه‌ای معادل سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در نظر داشته باشند.

محله سیدخندان یکی از محله‌های شمال شرقی تهران محسوب می‌شود که در منطقه ۷ شهرداری واقع شده است.

بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن تهران، منطقه ۷ طی فروردین ۱۴۰۳ متوسط قیمتی بالغ بر متری ۷۸ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان داشته است. اما اکنون برای خرید خانه در محله سیدخندان چه بودجه‌ای را باید در نظر داشت؟

بررسی آگهی‌های فروش مسکن در سیدخندان حاکی از آن است که برای خرید آپارتمان در این محله حداقل باید بودجه‌ای معادل سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

برای مثال اکنون برای خرید واحدی ۴۰ متری و زیرهمکف در محدوده ملاصدرا که ساخت آن به سال ۱۳۷۵ بازمی‌گردد، باید بودجه‌ای معادل همین کف قیمتی در نظر داشت.

همچنین آپارتمان دیگری در خیابان ابوذر غفاری با متراژ مشابه و سال ساخت ۱۳۷۱ معادل سه میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

داشتن بودجه‌ای بین چهار تا پنج میلیارد تومان گزینه‌های بیشتری با متراژ متوسط را در سبد خرید متقاضیان قرار می‌دهد.

اکنون آپارتمانی۴۵ متری و ساخت سال ۱۳۸۱ در خیابان کابلی چهار میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان تعیین قیمت شده است.

قیمت آپارتمان نوساز در سیدخندان

برای خرید خانه نوساز در محله سیدخندان باید حداقل بودجه‌ای بالغ بر هشت میلیارد تومان را دارا بود.

برای مثال اکنون مالک آپارتمانی نوساز و ۵۸ متری واحد خود را در خیابان خواجه عبدالله انصاری هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است.

همچنین برای خرید آپارتمانی با متراژ ۱۰۰ متر و بالاتر از آن خریداران باید حداقل بودجه‌ای معادل هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در نظر داشته باشند.

قیمت-مسکن

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر