تکلیف مسکن مهر پردیس تا پایان سال روشن می شود

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: ۹ هزار واحد مسکن مهر در شهر پردیس باقی مانده است که تا ابتدای سال آینده به پایان می‌رسد.

تکلیف مسکن مهر پردیس تا پایان سال روشن می شود

مسکن مهر یکی از بزرگترین طرح‌های مسکن ملی کشور است که به منظور فراهم کردن فضای مناسب برای اقشار مختلف جامعه در خرید مسکن و کاهش هزینه‌های مربوط به مسکن در سراسر کشور شکل گرفته است.

خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه در روند ساخت وتکمیل پروژه‌های مسکن مهر و همچنین مسکن ملی در شهر جدید پردیس با پیشرفت‌های بسیار خوبی در حال انجام است گفت: امیدواریم با تزریق منابع مالی لازم بتوانیم هرچه سریع‌تر پروژه‌های باقی مانده مسکن مهر در این شهر را به اتمام رسانده و به متقاضیان تحویل دهیم.

محبت‌خواه با اشاره به اینکه هزاران واحد مسکن مهر شهر پردیس در یک سال گذشته تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است گفت: ۸۴ هزار واحد مسکن مهر از سال ۹۰ آغاز شده بود که ۲۹ هزار واحد آن در ابتدای سال گذشته باقی مانده بود که حدود ۲۰ هزار واحد آن افتتاح شده است.

وی افزود: با حمایت‌های صورت گرفته در مهرماه سال گذشته ۱۰ هزار واحد، در اسفند ماه ۵ هزار و ۲۳۰ واحد و در ماه گذشته هم ۳هزار ۳۶۷ واحد مسکن مهر به بهره‌برداری رسید.

او گفت: حدود ۹ هزار واحد مسکن مهر پردیس باقی مانده که قرار بود تا پایان دولت فعلی تکمیل و تحویل مردم داده شود که اکنون برنامه‌ریزی‌های جدی در این خصوص انجام شده و پروژه‌ها در دولت جدید تکمیل خواهند شد.

وی در خصوص متروی پردیس و اقداماتی که آن شرکت در این‌باره انجام داده است، گفت: احداث متروی پردیس یکی از ضرورت‌هایی است که بر انجام آن تاکید شده است. هم‌اکنون طرح احداث این مترو در شورای ترافیک استان مصوب شده است و با تصویب در شورای‌عالی هماهنگی ترافیک شهر‌های کشور وارد مرحله اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ادامه داد: درحال‌حاضر برآورد اجرایی احداث متروی پردیس به ۳ همت سرمایه نیاز دارد که به دنبال سرمایه‌گذار برای اجرای این طرح مهم برای شهر جدید پردیس بعد از تصویب و ابلاغ طرح آن هستیم.

محبت‌خواه گفت: متروی پردیس در حدود ۲۰ کیلومتر است و ۲۵۰ متر آن به شکل پل اجرا خواهد شد. ظرفیت جابه‌جایی این خط مترو ۶ هزار نفر در ساعت است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    پیشنهاد سردبیر