مشخصات جدیدترین خودروی وارداتی لو رفت + عکس

یک شرکت داخلی فول‌ترین نسخه نیسان سیلفی با چهره جدید و پس از فیس لیفت را آماده واردات به کشور کرده است.

مشخصات جدیدترین خودروی وارداتی لو رفت + عکس

نیسان سیلفی وارداتی تیپ «مکس ادیشن – Max Edition» با چهره بعد از فیس لیفت است. مهم‌ترین تغییرات نیسان سیلفی مکس در نسخه فیس لیفت جدید، طراحی جدید جلوپنجره، طراحی جدید زیر سپر عقب و طراحی کاملا جدید کنسول میانی این خودرو است.

نیسان سیلفی مکس وارداتی از پیشرانه ۱.۲ لیتری سیه سیلندر در کنار یک موتور الکتریکی نیرو می‌گیرد که حداکثر توان کارکرد مجموع این قوای محرکه به ۱۳۶ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتون متر گشتاور می‌رسد که از طریق یک گیربکس تک سرعته E-CVT به محور جلو منتقل می‌شود. وزن این سدان نیسان به ۱۴۶۰ کیلوگرم می‌رسد و مصرف سوخت ترکیبی آن در سیکل هایبرید ۴.۵ لیتر است که در ترکیب با ظرفیت ۴۱ لیتری مخزن سوخت آن می‌تواند پیمایش حدود ۹۰۰ کیلومتری را برای این خودرو امکان‌پذیر کند.

طول این سدان نیسان به ۴۶۵۲ میلیمتر می‌رسد و فاصله بین دو محور آن ۲۷۱۲ میلیمتر است که فضای پای به مراتب بهتری از سدان رقیبی مانند تویوتا کرولا ارائه می‌کند. سیستم تعلیق این خودرو در جلو از نوع مستقل مک فرسون و در عقب از نوع میله پیچشی نیمه مستقل است. همچنین فضای بار نیسان سیلفی مکس وارداتی به ۵۴۰ لیتر می‌رسد که تقریبا نزدیک به فضای بار کراس اوور متوسطی مانند نیسان X-Trail است. زیر این سدان تایرهای ۲۱۵/۵۰ با رینگ‌های آلومینیومی ۱۷ اینچی قرار گرفته است.

سیستم پدال این خودرو از نوع الکتریکی یا E-Pedal است و علاوه بر آن به فناوری هایی نظیر سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی HAC، کروز کنترل تطبیقی هوشمند ICC، سیستم هوشمند خاموش کردن خودرو به هنگام توقف و روشن شدن مجدد با فشردن پدال گاز ISS و سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC نیز مجهز است. رادار‌های مختلف در جلو خودرو پشت نشان شیشه‌ای برند نیسان و همچنین پشت شیشه خودرو آپشن‌های هشدار حرکت بین خطوط، ترمز خودکار، سیستم کمکی حرکت بین خطوط و هشدار عابر پیاده VPS را برای این خودرو فراهم می‌کند که تنها در همین نسخه Max Edition قابل مشاهده است. در بخش ایمنی همچنین این خودرو به ۶ کیسه هوای جلو، جانبی و پرده‌ای در کنار سیستم TPMS، ترمز اضطراری اتوماتیک AEB و دوربین ثت وقایع مجهز شده است.

سیستم تهویه مطبوع این سدان وارداتی نیسان در فول‌ترین نسخه از نوع اتوماتیک با تنظیم دوگانه است و دریچه مجزا برای سرنشینان عقب نیز تعبیه شده است. این خودرو به پورت‌های شارژ تایپ C در جلو و عقب مجهز شده و نمایشگر میانی آن ۱۲.۳ اینچی است. همچنین از دیگر امکانات این خودرو می‌توا نبه ورود و استارت بدون کلید، دوربین عقب، کنسول وسط سرنشینان جلو و عقب و حالت‌های رانندگی Eco، اسپرت و نرمال اشاره کرد.

 نیسان سیلفی e-power در نسخه مکس ادیشن یا فول‌ترین نسخه وارداتی این خودرو احتمالا با قیمت کمی بالاتر از نسخه پایه وارداتی این خودرو توسط دیگر شرکت‌ها عرضه خواهد شد؛ مهم‌ترین این آپشن‌ها شامل فناوری‌های راداری نظیر هشدار حرکت بین خطوط، کروز کنترل تطبیق پذیر، ترمز خودکار، سیستم کمکی حرکت بین خطوط، هشدار برخورد از جلو، هشدار برخود به عابر پیاده، هشدار نقاط کور و دوربین ثبت وقایع می‌شود.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد