قیمت خودرو اطلس در بازار آزاد چند شد؟

قیمت خودرو اطلس در بازار آزاد به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت کارخانه اطلس G دنده ای نیز ۴۰۵ میلیون تومان است.

 قیمت خودرو اطلس در بازار آزاد چند شد؟

خودروی سایپا اطلس در چهار تیپ مختلف S، L، G و E عرضه می‌شود. تیپ‌های L و E دارای گیربکس CVT شش‌سرعته هستند که تیپ L به‌عنوان نمونه پایه و تیپ E به‌عنوان نمونه فول‌آپشن و اتوماتیک ارائه می‌شوند. تیپ‌های S و G دارای ۵ دنده دستی هستند، که تیپ S پایه و تیپ G فول‌آپشن دنده دستی محسوب می‌شود.

اطلس G یک خودروی هاچ‌بک کلاس B است که بر پایه پلتفرم X۲۰۰ سایپا ساخته شده است. این خودرو ارتقاء‌یافته‌ای از کوییک است و در بخش کابین و بسیاری از جزئیات فنی، شباهت زیادی به کوییک دارد. اما به‌طور کلی، اطلس نسخه‌ی پیشرفته‌تری از خانواده X۲۰۰ سایپا است.

تیپ‌های G و E از اطلس با بدنه دو رنگ عرضه می‌شوند و این دو تیپ دارای سقف، قاب آینه‌های جانبی و قاب دور مه‌شکن‌های جلو با رنگ متفاوت هستند. این خودرو همچنین دارای رینگ‌های ۱۴ اینچی فولادی است.

بر اساس لیست قیمت محصولات سایپا امروز ، قیمت خودرو اطلس در بازار آزاد به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت کارخانه اطلس G دنده ای نیز ۴۰۵ میلیون تومان است.

قیمت خودرو اطلس

نام خودرو سال تولید کارکرد قیمت
اطلس G دنده ای

۱۴۰۳

صفر ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰
اطلس G دنده ای ۱۴۰۳ صفر (کارخانه) ۴۰۵,۰۷۳,۰۰۰
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها