حضور پرقدرت خودروی برقی چینی در بازار

فروش بالای خودرو SU۷ شیائومی فراتر از انتظارات شیائومی بوده است.

حضور پرقدرت خودروی برقی چینی در بازار

خودرو شیائومی از زمان رونمایی با استقبال گسترده مردم رو به رو شده است، به گونه ای که بازار خودروهای برقی را دگرگون کرده است.

فروش SU۷، نخستین خودرو شیائومی، در بازار چین فراتر از پیش‌بینی‌های شیائومی پیش رفته است که نشان‌ می‌دهد تقاضا برای خودروهای برقی در بازار این کشور همچنان روندی صعودی دارد.

شیائومی در ماه می‌(اردیبهشت و خرداد) ۸٬۶۴۶ دستگاه خودرو SU۷ به مشتریان تحویل داد. تولید SU۷ به آرامی در حال افزایش است و شیائومی حالا انتظار دارد در ماه جاری میلادی بیش از ۱۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل دهد.

شیائومی تلاش دارد تا با ساده‌سازی فرآیند سفارش و کوتاه‌کردن دوره‌ی تأیید سفارش از هفت روز به سه روز، فروش SU۷ و رضایت مشتریان را افزایش دهد.

شیائومی از زمان آغاز عرضه‌ی SU۷ تا ماه می‌(اردیبهشت و خرداد) ۱۵٬۷۶۴ خودرو به خریداران تحویل داده؛ عددی که نشان می‌دهد شیائومی با وجود نداشتن سابقه در صنعت خودرو، به‌خوبی نیاز مشتریان را درک کرده است.

طراحی ساده و در عین حال اسپرت در کنار قیمت منطقی و مشخصات فنی مناسب، ویژگی‌هایی هستند که SU۷ را برای بیشتر چینی‌ها به انتخابی ایدئال تبدیل کرده است.

خودرو شیائومی SU۷ در تیپ Max به دو موتور و سیستم چهارچرخ‌محرک (AWD) با توان ۴۹۵ کیلووات (معادل ۵۷۳ اسب بخار) مجهز است. به ادعای شیائومی، با ۱۵ دقیقه شارژ می‌توانید ۵۱۰ کیلومتر مسافت با این خودرو طی کنید. قیمت خودرو هیجان‌انگیز SU۷ Max شیائومی از ۳۸٬۷۰۰ یورو شروع می‌شود.

منبع: زومیت
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها