اختصاصی تیترکوتاه؛

خرید قفل فرمان خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول

خرید قفل فرمان خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول

در این گزارش به اهمیت استفاده از قفل فرمان و نیز قیمت برخی از مدل های قفل فرمان در بازار پرداخته شد.

قفل فرمان خودرو یکی از مهم ترین و نیز کلیدی ترین وسایلی است که باید برای حفظ ایمنی خودرو و جلوگیری از سرقت آن مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به بررسی نحوه استفاده و نیز قیمت برخی از مدل های قفل فرمان خودرو در بازار اشاره خواهیم کرد. با تیترکوتاه همراه باشید.

به همین دلیل بسیار مهم است که بهترین قفل فرمان را برای ماشین خود خریداری کنید تا بتوانید ایمنی آن را تضمین کنید. بسیاری از افراد در هنگام خرید خودرو نیز سعی میکنند که با کیفیت ترین قفل فرمان خودرو را خریداری کنند.

کارکرد قفل فرمان به گونه ای است که از جابه جا شدن خودرو جلوگیری می کند. به عبارتی مانع خوبی برای چرخش فرمان است. توجه نمایید که هنگام استفاده از این ابزار، باید آن را به طور کامل به فرمان چفت نمایید.

بهترین حالت برای استفاده از این محصول به این صورت است که یک قسمت آن به سمت چپ و پایین قرار بگیرد. همچنین سمت دیگر آن به سمت بالا و قسمت راست قرار بگیرد.توجه داشته باشید که هر دو سمت آن به شیشه ماشین چسبیده باشند.

لازم است بدانید که لزوماً استفاده از قفل فرمان خودرو به طور صد در صد نمی تواند از سرقت اتوموبیل شما جلوگیری کند. اما تا حد زیادی این قابلیت را دارد تا از سرقت سریع و آسان خودروی شما جلوگیری نماید. همچنین تجهیزات دیگری مانند دزدگیر و قفل پدال وجود دارند که به منظور حفظ ایمنی خودروها استفاده می شوند. قفل فرمان و پدال از رایج ترین انواع این وسایل هستند که جهت افزایش ایمنی اتوموبیل کاربرد دارند.

در ادامه قیمت قفل فرمان خودرو را باهم مورد بررسی قرار می دهیم.

مدل قیمت

قفل فرمان لوکمس مدل کشویی

۴۳۷,۰۰۰

تومان

قفل فرمان اسپارکو مدل شبکه ای

۷۴۵,۰۰۰

تومان

قفل فرمان بوتنی مدل دوبل شبکه ای

۳۹۰,۰۰۰

تومان

قفل فرمان مدل شبکه ای

۸۸۰,۰۰۰

تومان

قفل فرمان مدل A-۲۱۱

۴۷۰,۰۰۰

تومان

قفل فرمان رونیکس مدل ۴۲۴۳

۱,۲۵۹,۰۰۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها