لوازم یدکی | قیمت لوازم یدکی | بازار لوازم یدکی

منتظر افزایش شدید قیمت لوازم یدکی باشید

منتظر افزایش شدید قیمت لوازم یدکی باشید

سیداحمد حسینی گفت: در حال حاضر ما تا امروز در بازار لوازم یدکی خودرو کمبود قطعات نداشته‌ایم.

سیداحمد حسینی، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‎ آلات تهران گفت: در حال حاضر ما تا امروز در بازار لوازم یدکی خودرو کمبود قطعات برای خودروهای تولید داخل و یا وارداتی نداشته‌ایم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر کمبود قطعه ب ای خودروهای چینی گفت: متاسفانه به دلیل کمبود عرضه این مشکل وجود دارد و در برخی از قطعات شاهد گرانی هم نسبت به برخی از قطعات خودروهای ژاپنی هستیم.

حسینی افزود: متاسفانه امروز در مبادی گمرکات کشور نظارتی بر واردات لوازم یدکی وجود ندارد، قطعه تقلبی با دریافت کد رهگیری و اخذ شناسه کالا وارد کشور می‌شود و ما هم به این موضوع معترض هستیم ولی متاسفانه برخوردی نمی‌شود.

او تصریح کرد: ما بارها اعلام کرده‌ایم که مشتریان حتما از فروشگاه‌های مجاز و کالای دارای شناسه کالا خریداری کنند؛ چرا که امروز متاسفانه از برندهای مشهور و معروف هم در بازار تقلب صورت می‌گیرد.

حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش قیمت لوازم یدکی برای امسال گفت: با تصمیم وزارتخانه‎ اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت تعرفه واردات لوازم یدکی از ۵.۵ درصد به ۵۱ درصد رسیده، بنابراین لوازم یدکی خودرو در سال جاری ۵۰ درصد گران می‌شود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • ناشناس

  جناب رييسي فراموش كردن اول سال به دستاوردهايشان در افزايش تعرفه واردات قطعات يدكي و خودرو و موبايل و…و ماليات و صدها موضوع ديگر كه كاملا در اختيار دولت ايشان بوده و مستقيما موجب افزايش قيمت ها مي شود اشاره كنند!!!
  البته مردم با گوشت و پوست و استخوان كاملا درك ميكنند و نيازي به شنيدن با گوششان ندارند ليكن شايد براي مسئولان بي درد بد نبود خودشان مي شنيدند درد ملت رو چون ساير حواسشان كه گويا مطلقا از كار افتاده بويژه قوه بيناييشان

 • ناشناس

  این دولت چه ظلمی میکنه بو
  ه مردمش خدا ریشه ظلم را بخشکاند

سایر رسانه ها
  اخبار
  سایر رسانه ها