جرایم رانندگی | پلیس راهور

هدیه پلیس برای مالکان خودروهای توقیفی / جریمه رانندگی این افراد قسطی می شود

هدیه پلیس برای مالکان خودروهای توقیفی / جریمه رانندگی این افراد قسطی می شود

سخنگوی پلیس از ترخیص وسایل نقلیه‌ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده‌اند به مناسبت جشن انقلاب و مبعث پیامبر اسلام خبر داد.

خودروهای توقیفی که توسط مراجع انتظامی توقیف شده‌اند، معمولاً به دلایل امنیتی یا قانونی مسدود می‌شوند. این خودروها ممکن است به دلیل نقض قوانین رانندگی یا مالکیت غیرقانونی یا حتی دلایل جنایی دیگر توقیف شده باشند. پس از توقیف، خودروها معمولاً در محل‌های مخصوص نگهداری می‌شوند و مراحل قانونی را طی کرده، ممکن است به مالکان قانونی یا صاحبان قبلی آنها بازگردانده شوند یا به فروش برسند.

سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص جزییات این خبر گفت: در سالروز مبعث پیامبر رحمت و در آستانه جشن بزرگ انقلاب اسلامی و در راستای افزایش رضایت شهروندان از خادمان شان در مجموعه پلیس، بنابر تدبیر فرمانده کل انتظامی کشور مالکان وسایل نقلیه‌ای که صرفا در چارچوب مقررات پلیس و راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینگ دلالت داده شده‌اند، می‌توانند از شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ در سراسر کشور و یا از طریق اپلیکیشن "پلیس من" با مراجعه به قسمت پلیس راهور و "صفحه ترخیص خودرو" نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

وی افزود: ترخیص خودروهای توقیفی شامل کلیه تخلفات رانندگی و همچنین موارد مرتبط با حوزه عفاف و حجاب نیز است و البته مشمول خودوهایی که دارای شکایت قضائی و پرونده مفتوح در سیستم قضائی هستند، نمی‌شود.

 سخنگوی پلیس گفت: همچنین به جهت تسهیل و مساعدت در فرآیند ترخیص، از طریق ستاد ترخیص پلیس راهور فراجا نسبت به تقسیط جرایم رانندگی اقدام خواهد شد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار