اختصاصی تیترکوتاه؛

خرید قفل پدال خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

خرید قفل پدال خودرو چقدر هزینه دارد؟ + جدول قیمت

در این گزارش به بررسی قیمت جدید انواع قفل پدال خودرو می پردازیم.

قفل پدال یکی دیگر از قفل‌های محافظ خودرو است. این قفل هم از میله‌ای بلند و دو چنگک درست شده است. در هنگام بستن این قفل چنگک‌های روی آن پشت پدال‌های ماشین قرار می‌گیرند و پدال‌ها را قفل می‌کنند.

قفل پدال نیز از دیگر ابتکاراتی است که در زمان عرضه خود توانست تاثیرات زیادی در کاهش سرقت ها داشته باشد. این محصول هم ساختاری مشابه قفل فرمان دارد. با این تفاوت که شما می بایست آن را بر روی پدال ها نصب کنید. به عبارت ساده تر شما می توانید این محصول را بر روی  پدال های کلاچ و گاز نصب کنید.

استفاده از قفل پدال باعث می شود تا عملاً این پدال ها تحت هیچ شرایطی کار نکنند. بدین ترتیب سارق نمی تواند خودرو را حرکت دهد. نکته جالب تر این که این روز ها مدل هایی از این محصولات وارد بازار شده که همزمان پدال و فرمان را قفل می کنند. این محصولات در واقع یک قفل فرمان هستند که میله آن ها اندکی بلندتر است و می تواند پدال ها را نیز قفل نماید.

البته باید عنوان کنیم که این محصولات هم بازدارندگی صد در صدی ندارند. در واقع سارقان می توانند این قفل ها را نیز در کمترین زمان ممکن باز نمایند. اما در هر حال بیشتر سارقان و به ویژه سارقان آماتور، زمانی که این قفل ها را بر روی خودرو ها مشاهده نمایند، از سرقت آن صرف نظر می کنند.

قیمت قفل پدال

در ادامه قیمت قفل پدال خودرو را بررسی کردیم که می خوانید.

مدل قیمت

قفل پدال خودرو آرین لاک مدل ۲۰۱۰

۴۰۴,۰۰۰

تومان

قفل پدال مدل T-۱۴

۲۴۰,۱۶۰

تومان

قفل پدال خودرو نووا مدل L۷۰۰

۹۰۰,۰۰۰

تومان

قفل پدال مدل LQ-۲۰۳

۱,۰۰۰,۰۰۰

تومان

قفل پدال پارس مدل پیام

۷۳۹,۳۹۰

تومان

قفل پدال ایران پدال مدل L۹۰

۱۹۵,۰۰۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار