آخرین جزئیات از سیل سوادکوه

اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به مفقودی پنج نفر در حادثه سیل سوادکوه گفت: ۳ مفقودی این حادثه در بیمارستان بستری هستند و جسد یکی از مفقودان نیز در مسیر رودخانه تلار کشف شد.

آخرین جزئیات از سیل سوادکوه

غلامعلی فخاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در ساری گفت: پس از حادثه سیلاب پنجم تیر در سوادکوه مفقودی پنج نفر اعلام شد که از سرنشینان خودروها بودند و امدادگران برای یافتن مفقودان به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از جست‌وجو مشخص شد سه نفر از پنج مفقودی پس از مصدومیت در سیل برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند افزود: پیکر یکی از ۲ مفقودی که بانوی ۲۵ ساله بود از رودخانه تلار و در ۴۰ کیلومتری وقوع حادثه بیرون کشیده شد.

فخاری افزود: ۳۲ گروه امدادی در منطقه حاضر و هم‌اکنون مشغول بازگشایی مسیر هستند.​

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده در سیل سوادکوه را تشریح کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه در حال حاضر بخشی از مسیر بازگشایی شده است، تصریح کرد: پس از وقوع حادثه سیل در محور سوادکوه و منطقه پل‌سفید ۶ تیم امدادی با تیم‌های ۱۷ گانه پشتیبانی ساری، جویبار، قائمشهر، سوادکوه شمالی، بابل، آمل، بابلسر، فریدونکنار بندپی به منطقه اعزام شدند. ۲ تیم واکنش سریع هم از استان تهران در محل حادثه مشغول شدند.​

وی با بیان اینکه ۲۰۸ نفر حادثه‌دیده از خدمات هلال‌احمر بهره‌مند شدند افزود: ۴۳ نفر نجاتگر داوطلب با بکارگیری ۷ دستگاه خودرو آمبولانس و ۱۲دستگاه خودرو کمک‌دار، بکارگیری شد.

فخاری اضافه کرد: در این عملیات ۲۷ مورد تخلیه آب منازل مسکونی در روستاهای کردآباد، آزادشهر و پل سفید انجام شد.

منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    اخبار
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت تیتر کوتاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد