واریز پول عجیبی به‌ حساب اعضای بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان

واریز پول عجیبی به‌ حساب اعضای بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز بیش از ۷۰۹ میلیارد ریال به حساب اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم اسفند ۱۴۰۱ تا اول فروردین ۱۴۰۲ به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد.

به گزارش تیترکوتاه از صندوق ذخیره فرهنگیان، حمیدرضا نجف‌پورکردی گفت: سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ نیز به حساب این عزیزان واریز خواهد شد، کما اینکه این عزیزان از ارزش مالکانه موسسه نیز برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی تعهد دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه است که به حساب ۲۰۰۶ نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند واریز شد، تصریح کرد: در راستای حفظ کرامت فرهنگیان عضو، پرداخت سهم‌الشرکه در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یکماه پس از دریافت اطلاعات بازنشستگی، به حساب آنها واریز شده است.

نجف‌پور کردی با اعلام اینکه در سال گذشته بیش از ۲۳ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال به حساب بازنشستگان واریز شد، افزود: واریزی بازنشستگان فروردین اولین واریزی امسال است که با توجه به فراهم بودن زمینه افتتاح حساب غیرحضوری در بانک سرمایه برای اعضای موسسه، از این به بعد واریزی‌ها به حساب بازنشستگان به عاملیت این بانک خواهد بود.

وی با تاکید بر تحول در ساختار امور اعضا در موسسه و نظام پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته از سه ماه به کمتر از یک‌ماه، گفت: این اولین وجوهی است که فرهنگیان بازنشسته قبل از برقراری حقوق مستمری، به طور کامل و یکجا دریافت می‌کنند.

مدیرعامل موسسه تصریح کرد: فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • یک معلم

  خب اینکه حق خود معلم رو بهش پرداخت کنند کجاش تعجب داشت.
  چرا با تیتر بیخود با آبروی معلمها بازی میکنید .

 • فرهنگی بازنشسته

  با سلام ما آلان ۸ ماه است که بازنشسته شده ایم
  ولی هنوز سود مالی ۱۴۰۱ را که پول خودمان است را هنوز واریز نکردن

 • معلم

  واقعاً باید خجالت بکشید از این تیتر مسخره

 • عبدالکریم صفری

  یک خبر دسته صدمی را هر روز با تیترهای مختلف تیترمیکنید خجالت بکشید

 • محسن نوروزی

  مدیران بی وجدان نجومی بگیر می خورند ...کسی خبردارنیست...حال فرهنگیان که ریالی میگیرند...همه باخبر میشن...؟؟؟؟؟!!!!!!

 • ناشناس

  کم گولمان زدین وسالها به اسم ذخیره فرهنگیان بهتره بگیم ذخیره دزدان و بانک دزدان سرگردنه سرمایه پولمان راخوردین بازخیلی پررو هستین که عضو بشیم حتما پول کم آوردین ازجیب ما می خواهید بخورید برید بمیرید خداکنه درد بی درمان بگیرین مسببان وخارج د رمان خود وخانواده اشان شود

 • احمد

  خجالت بکشید به چه قیمتی میخواهید به بازدید بیشتر برسید با آبروی فرهنگیان؟؟؟،!!!

 • ناشناس

  سالهاست‌با‌پول‌معلم‌داریدتجارت‌می‌کنید‌حالا‌میگید‌پول‌عجیبی‌است‌واقعا‌که‌
  اول‌مدیر‌عامل‌میگه‌۳۱‌اردیبهشت‌پرداخت‌میشه‌حالا‌شد‌۶‌ماه‌دیگه‌۶ماه‌دیگه‌میشه‌یکسال‌دیگه‌‌مارا‌مسخره‌گرفتید‌بخدا‌حق‌الناس‌است‌خدا‌همه‌چی‌را‌میبخشه‌بجز‌حق‌الناس‌‌به‌ودای‌علی‌یه‌خورده‌فکر‌کنید‌دنیا‌رفتنی‌است‌وباید‌جواب‌بدید‌ما‌باز‌نشسته‌ها‌نیاز‌مبرم‌داریم
  نه‌پول‌ددرم‌سمعک‌بگیرم‌چشام‌اب‌مروارید‌داره‌پولشو‌ندارم‌دندون‌ندارم‌پولشو‌نددرم‌چرا‌دل‌رحمی‌ندارید‌خواهشا‌بیدار‌باشید

 • بازنشسته بی پول

  لطف کنید سودمالی ۱۴۰۱خودمان را پرداخت کنید
  سهام مبارک خودتان ازبس دروغ شنیدیم درطول سی سال خدمت بخدادیگه حوصله این هم دروغ رانداریم

 • بازنشسته آموزش وپرورش.

  سلام.حالا که سهام را برای ۶ماه عقب انداختید.سود سهام که هر ساله مجمع داره این سودها کجا میره.

اخبار