تهران بارانی می شود

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از بعد از ظهر سه‌شنبه (۱۵ خرداد) در بعضی ساعات بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق در نیمه جنوبی و غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

تهران بارانی می شود

این روزها با پیشرفت تکنولوژی، پیش بینی وضعیت آب و هوایی با دقت بیشتری انجام شده و همین موضوع سبب جلوگیری از بروز بسیاری از حوادث و سوانح برای مردم می شود.

برپایه بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، آسمان امروز تهران صاف تا کمی ابری، در نیمه غربی و و جنوبی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید، گاهی با خیزش گرد و خاک و کاهش دید، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر سه‌شنبه تا جمعه (۱۵ تا ۱۸ خرداد) آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در بعضی از ساعت‌ها همراه با افزایش باد و افزایش ابر به ویژه در نیمه شمالی و ارتفاعات استان پیش‌بینی می‌شود همچنین در بعضی ساعات، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک در نیمه جنوبی و غربی مورد انتظار است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۱۵ خرداد ماه) صاف، در بعضی از ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین آسمان پایتخت روز چهارشنبه (۱۶ خرداد) صاف تا قسمتی ابری، در بعضی از ساعت‌ها افزایش باد، گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ورامین با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد گرمترین ایستگاه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: ايسنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • ناشناس

    شهرداری منطقه ۴ بود تمام این درختا ک تو عکس هست بریده بود،سالم سالم.میگفت کجه،بعد که میگی خودمون کاشتیم کجاش کج بود،شهرداری میگه پیمانکار شخصی بودن ،خداروشکر کنید جریمه تون نکردیم، اینجوری، جاش هست هرکی خواست بیاد نشون بدیم.م رسالت کوچه ۱۶۸،

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر