معلمان آماده یک واریزی بزرگ باشند

صندوق ذخیره فرهنگیان از واریزی بزرگ به حساب معلمان درخصوص پرداخت سود در سال مالی خبر داد.

معلمان آماده یک واریزی بزرگ باشند

بسیاری از معلمان و فرهنگیان امسال از میزان افزایش حقوق خود ناراضی بودند. اما خبر خوب برای این دسته این است که امسال یک واریزی قابل قبول از طرف صندوق ذخیره فرهنگیان خواهند داشت.

براساس مصوبه هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، سود ۳۵هزارمیلیارد ریالی صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ به اعضای صندوق ذخیره تخصیص داده خواهد شد.

برای نخستین بار در طول تاریخ فعالیت صندوق دخیره فرهنگیان، سود خالص صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱شهریور ۱۴۰۲ مبلغ ۴۹ هزار و۸۸۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ، ۳۵هزارمیلیارد ریال به فرهنگیان عضو صندوق تخصیص داده می‌شود که نسبت به دوره مالی مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۱۲۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بنابراین گزارش، مجمع سالیانه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور اعضای هیات‌امنا، هیات‌مدیره و مدیرعامل صندوق و به ریاست دکتر صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رییس هیات امنا برگزار شد و صورت‌های مالی صندوق نیز به تصویب رسید.

صحرایی، وزیر آموزش و پرورش و رییس هیات‌امنای صندوق در جلسه مجمع، از تلاش و همت کارگران، کارمندان و تیم مدیریتی در سطوح گوناگون صندوق، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه که در سودآوری مجموعه صندوق در سال مالی منتهی به شهریور ۱۴۰۲ نقش‌آفرینی نمودند تشکر و تاکید کرد: وظیفه همه ما در مجموعه صندوق خلق ثروت برای انها و ارج نهادن به منزلت و توجه به معیشت صاحبان اصلی صندوق یعنی معلمان است.خاطرنشان می‌شود در این جلسه، موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس و بارزس اصلی و روزنامه ایران به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های رسمی صندوق تعیین شدند.

منبع: منیبان
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • علی

    طوری از واریزی بزرگ وجبران کمی افزایش حقوق حرف می‌زنین انایی که بیرون گود هستن فکر میکنند دولت تنها به فکر فرهنگیانه.اول اینکه این مبلغ نتیجه سرمایه گذاری خود فرهنگیان درصندوق ذخیره هست .دوم اینکه سه هزار و پانصد میلیون تومان در ازای بالای یک میلیون نفر عضو صندوق رقم چندان زیادی نمیشه که به عنوان واریزی بزرگ به فرهنگیان از آن نام ببریم

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر