وام مسکن | تسهیلات مسکن | وام ودیعه مسکن

اقساط وام ودیعه مسکن مشخص شد

اقساط وام ودیعه مسکن مشخص شد

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن جزییات پرداخت تسهیلات افزایش یافته ودیعه مسکن را در تهران، مراکز استان‌ها، سایر شهرها و روستاها تشریح کرد و گفت: بازپرداخت اقساط ودیعه مسکن پنج ساله و با سود ۲۳ درصد است.

بازار مسکن یکی از مهمترین بازارهای اقتصادی در هر کشوری است. این بازار شامل خرید، فروش و اجاره ملک‌ها مانند خانه‌ها، آپارتمان‌ها، ویلاها و مغازه‌ها می‌شود. بازار مسکن تحت تأثیر عوامل مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار دارد.

از وزارت راه و شهرسازی، "سیدمحسن فاضلیان" جزییاتی از روش بازپرداخت وام ودیعه مسکن را که چندی پیش افزایش یافت، تشریح کرد.

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن گفت: تسهیلات ودیعه مسکن قانون جهش تولید مسکن بر اساس آخرین بخشنامه بانک مرکزی که اوایل دی ماه ابلاغ شد افزایش یافت که این رقم در تهران ۲۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها ۱۵۰ میلیون تومان، در سایر شهرها ۱۰۰ میلیون تومان و در روستاها ۴۰ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: مدت بازپرداخت تسهیلات پنج ساله و نرخ سود ۲۳ درصد است.

این مسوول در بانک مسکن درباره اقساط ماهانه ودیعه مسکن، توضیح داد: اقساط تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی تهران ماهانه حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، در مراکز استان‌ها بازپرداخت اقساط ماهانه حدود چهار میلیون تومان و در سایر شهرها که رقم تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومان است، اقساط ماهیانه حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در روستاها که سقف تسهیلات ۴۰ میلیون تومان است اقساط ماهانه حدودا یک میلیون تومان است.

منبع: ایرنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر