مرغ ارزان شد + جدول قیمت

​ امروز قیمت گوشت مرغ سقوط کرد و هر کیلو مرغ کشتار در بازار با قیمت ۷۹،۵۴۳ تومان خرید و فروش شد.

مرغ ارزان شد + جدول قیمت

تعیین قیمت گوشت و مرغ به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله نرخ بازار، هزینه تولید، هزینه حمل و نقل، اقدامات دولتی مانند تعیین نرخ تعرفه ها یا حمایت های دولتی به کشاورزان و دامداران، تقاضا و تأمین مواد اولیه و شرایط جوی محلی و بین المللی. این عوامل می‌تواند قیمت هر کیلوگرم گوشت و مرغ را تحت تأثیر قرار دهد.

بازار گوشت و دام تهران امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳، شاهد کاهش قیمت مرغ در جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ریزش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۷۹،۵۴۳ تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ریزش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶،۹۶۰ تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، ۳۰۵ هزار تومان قیمت‌گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۸۷۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و ۶۷۰ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۳۳۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۶۵ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته ثبات را تجربه کرده است.

قیمت-گوشت

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها