ورود نوشابه گازدار لیموناد سن ایچ به بازار نوشیدنی ها

سن ایچ لیدر بازار آبمیوه و نوشیدنی ایران سبد کالای خود را با معرفی محصولی جدید کامل کرد. روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ شرکت عالیفرد با برند سن ایچ در مراسمی که با حضور مدیران و اعضای شرکت ،عالیفرد سایه سمن، تیم فروش و... برگزار شد، از محصول جدید خود به نام نوشابه گازدار لیموناد در بسته بندی شیشه ۲۵۰ سی سی رونمایی کرد.

ورود نوشابه گازدار لیموناد سن ایچ به بازار نوشیدنی ها

لیموناد که قدمت آن به صدها سال پیش در مصر باز می گردد ابتدا ترکیبی از لیمو تازه ،آب عسل یا شکر بوده است که سال ها بعد آب گازدار نیز به آن افزوده شد. این نوشیدنی محبوب اولین بار در دنیا به صورت صنعتی با برند سون آپ (توسط شرکت پیسی) در سال ۱۹۲۱ در ایالات متحده آمریکا تولید شد.

امروز برند سن ایچ بر پایه نوآوری در سبد محصولات خود و نیاز مشتریان موفق به تولید این محصول برای خلق تجربه ای متفاوت برای دوستداران و مخاطبان خود شده است. از نکات مهم و قابل توجه در این محصول استفاده از طعم دهنده طبیعی فرموله شده توسط شرکت عالیفرد سن ایچ است که حس طبیعی بودن و ماندگاری بالایی به آن می دهد. استفاده از حجم بالای گازکربنیک در محصول باعث ایجاد احساس تازگی مطلوبی در مصرف کننده می نماید که به کمک بالانس دقیقی که بین ترشی و شیرینی در این محصول ایجاد شده در مجموع پس از نوشیدن آن احساس خوشایندی برای فرد ایجاد می نماید.

نوشابه گازدار لیموناد سن ایچ تلاش بر تصویر لحظه ای شاد حس تازه شدن در بین شلوغی روزانه و هیاهوی پر جنب وجوش دنیای مخاطب خود دارد. سن ایچ از برندهایی است که در زمینه تولید و صادرات آبمیوه و شربت به چهارگوشه جهان پیشگام است و طی نیم قرن حضور خود در بازار آبمیوه و نوشیدنی با استفاده از تکنولوژی روز مواد اولیه باکیفیت میوههای مرغوب در کنار بکار گیری نیروی متخصص و ماهر توانسته همواره محبوبیت خود را در بازارهای داخلی و خارجی حفظ کند.

سن ایچ
 

سن ایچ 3

سن ایچ 2

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها