اختصاصی تیترکوتاه؛

قیمت انواع ماشین لباسشویی چند شد؟ + جدول

قیمت انواع ماشین لباسشویی چند شد؟ + جدول

در این گزارش به بررسی نحوه استفاده از ماشین‌های لباسشویی و نیز قیمت برخی مدل‌های آن در سطح بازار می‌پردازیم.

ماشین های لباسشویی جزو اصلی ترین و پرکاربرد ترین لوازم های خانگی در منزل هستند. تقریبا یک الی دو بار در طول هفته امکان استفاده از این وسیله برای افراد خانواده وجود دارد بنابراین بسیار اهمیت دارد که برای انتخاب و خرید این دستگاه وقت گذاشته و یک مدل با کیفیت آن را خریداری کنید.

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود. قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند.

لباسشویی یکی از پرکاربرد‌ترین لوازمی است که امروزه در هر خانه‌ای یافت می‌شود. این ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای شستن انواع مختلفی از لباس‌ها به کار می‌رود.

نسل اول ماشین‌های لباسشویی، ماشین‌های لباسشویی سطلی بودند، این ماشین‌ها ساختار بسیار ساده‌ای داشتند، تنها یک سطل که درون آن را با آب پر می‌کردن و لباس‌های کثیف و پودر لباسشویی را داخل آن می‌ریختند و دکمه استارت را می‌زدند. این ماشین‌های لباسشویی تنها با مکانیزم چرخش لباس‌ها را می‌شستند و بعد از اتمام تایمر و خاموش شدن باید به صورت دستی لباس‌های شسته شده و آبکشی شده جمع میشد و برای خشک شدن در مکان مناسبی پهن می‌شد.

بعد از آن ماشین‌های لباسشویی دوقلو معرفی شدند در این ماشین‌ها بعد از آبکشی باید لباسها از سبد اول جمع شده و در داخل سبد دوم که خشک کن نامیده میشد قرار می‌گرفت. و بعد از آنها لباس‌ها به صورت تقریبی خشک شده و آماده جمع کردن بود.

نسل آخر ماشین‌های لباسشویی که امروزه در حال استفاده از آن هستیم ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک است.

در ادامه قیمت ماشین لباسشویی های سطح بازار را برای شما آماده کردیم که می توانید مشاهده کنید.

مدل قیمت

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-۸۴S۳۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم

۱۷,۳۷۰,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی فریدولین مدل SW۷۰ ظرفیت ۷ کیلو گرم

۳,۴۲۰,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی وست پوینت مدل XQG۹۰-۱۴۰۱ ظرفیت ۱۰.۵ کیلوگرم

۳۷,۰۰۰,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PTF ۱۵۰۴ AJ ظرفیت ۱۵.۵ کیلوگرم

۵,۷۵۶,۴۳۰

تومان

ماشین لباسشویی آبسال مدل WRE۵۳۰۷-W ظرفیت ۵ کیلوگرم

۱۰,۷۲۱,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE۶۲-AW/AS ظرفیت ۶ کیلوگرم

۱۳,۹۰۵,۳۲۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار