نرخ تخم مرغ | قیمت تخم مرغ شانه ای | قیمت تخم مرغ بسته ای

قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار امروز / هر بسته تخم بلدرچین چند؟ + جدول

قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار امروز / هر بسته تخم بلدرچین چند؟ + جدول

قیمت تخم‌مرغ در بازار روز برای تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شد که بر اساس آن هر بسته تخم‌مرغ ۲۰ عددی ۱۲۳ هزار تومان است.

تخم مرغ یک منبع غذایی باارزش است که به عنوان یک منبع عالی پروتئین، ویتامین B۱۲، و اسیدهای چرب امگا-۳ شناخته می‌شود. این تخم‌ها حاوی مواد مغذی مانند ویتامین D و مواد معدنی از جمله سلنیوم هستند که برای سلامت استخوان و سیستم ایمنی بدن حائز اهمیت می‌باشند. همچنین، تخم مرغ می‌تواند به عنوان یک منبع غذایی کم کالری و با انرژی مفید در رژیم‌های غذایی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت تخم‌مرغ بسته‌بندی امروز

قیمت تخم‌مرغ بسته‌بندی شده در بسته ۶ عددی ۳۳ هزار تومان است برای خرید بسته ۹ عددی هم باید ۵۵ هزار تومان پرداخت کنید. بر این اساس خرید بسته‌های بزرگ تر تخم‌مرغ به صرفه تر خواهد بود.

قیمت تخم‌مرغ شانه ای

قیمت هر شانه تخم‌مرغ ۲۰ عددی هم امروز ۱۲۳ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت تخم‌مرغ بلدرچین

عده‌ای از افراد ترجیح می‌دهند از تخم‌مرغ‌های بلدرچین استفاده کنند این محصول بر این اساس هر بسته ۱۲ عددی تخم‌مرغ بلدرچین در بازار ۴۰ هزار تومان قیمت دارد.

اخبار جدید قیمت تخم‌مرغ ۱۴۰۲

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: با افزایش حداقل ۱۰۰ هزارتنی تولید تخم‌مرغ نسبت به سال قبل پیش‌بینی می‌شود که تولید به یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن برسد. رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران میهن نرخ منطقی هر عدد تخم‌مرغ فله در خرده فروشی‌ها را حدود ۴ هزارتومان اعلام کرد و افزود: عرضه با نرخ‌های بالاتر گرانفروشی است.

خواص تخم‌مرغ

تخم‌مرغ ماده غذایی پر ارزش است که یک عدد آن معادل ۳۰ گرم انوع گوشت، یک چهارم انواع مغزها مانند بادام و گردو ارزش غذایی دارد. این محصول غذایی یکی از غذاهای مورد علاقه سفره‌های ایرانی است که در وعده‌های مختلف هم می‌توان استفاده کرد.

تخم‌مرغ بیشتر در صبحانه‌ها و میان وعده‌ها استفاده می‌شود که می‌تواند با پروتئین سرشار، مواد معدنی و وتیامین‌های فراوان به افزایش سلامتی کمک کند و حتی از برخی بیماری‌ها نیز پیشگیری کند.

قیمت-تخم-مرغ

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار