اختصاصی تیترکوتاه؛

خرید ماشین لباسشویی چقدر هزینه دارد؟

خرید ماشین لباسشویی چقدر هزینه دارد؟

در این گزارش آخرین قیمت انواع ماشین های لباسشویی را برای شما فراهم کردیم.

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای رخت‌شویی به کار می‌رود. قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برخورد کند.

لباسشویی یکی از پرکاربرد‌ترین لوازمی است که امروزه در هر خانه‌ای یافت می‌شود. این ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی، وسیله‌ای است که برای شستن انواع مختلفی از لباس‌ها به کار می‌رود.

نسل اول ماشین‌های لباسشویی، ماشین‌های لباسشویی سطلی بودند، این ماشین‌ها ساختار بسیار ساده‌ای داشتند، تنها یک سطل که درون آن را با آب پر می‌کردن و لباس‌های کثیف و پودر لباسشویی را داخل آن می‌ریختند و دکمه استارت را می‌زدند. این ماشین‌های لباسشویی تنها با مکانیزم چرخش لباس‌ها را می‌شستند و بعد از اتمام تایمر و خاموش شدن باید به صورت دستی لباس‌های شسته شده و آبکشی شده جمع میشد و برای خشک شدن در مکان مناسبی پهن می‌شد.

بعد از آن ماشین‌های لباسشویی دوقلو معرفی شدند در این ماشین‌ها بعد از آبکشی باید لباسها از سبد اول جمع شده و در داخل سبد دوم که خشک کن نامیده میشد قرار می‌گرفت. و بعد از آنها لباس‌ها به صورت تقریبی خشک شده و آماده جمع کردن بود.

نسل آخر ماشین‌های لباسشویی که امروزه در حال استفاده از آن هستیم ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک است.

رایج‌ترین گونه‌های این دستگاه عبارتند از:

۱- مدل سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند.

۲- مدل دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

۳- ماشین‌ لباس‌شویی ۹ کیلویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آنها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌ کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

بعد از قرار دادن لباس در داخل مخزن لباسشویی و انتخاب برنامه مورد نظر ماشین را روشن می‌کنیم. ابتدا به مقدار لازم آبگیری کنید و پودر مورد نظر را نیز از مخزن دریافت نمایید، سپس موتور آن به کار می‌افتد و لباسها را ضمن جابه‌جایی یکنواخت خیس می‌نماید. امیدواریم به سوال ماشین لباسشویی چیست؟ پاسخ دهیم.

در ادامه قیمت ماشین لباسشویی های سطح بازار را برای شما آماده کردیم که می توانید مشاهده کنید.

مدل قیمت

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-۸۴W۳۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم

۱۷,۰۲۰,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی آبسال مدل WRE۵۳۰۷-W ظرفیت ۵ کیلوگرم

۹,۸۶۵,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE۶۲-AW/AS ظرفیت ۶ کیلوگرم

۱۱,۷۵۶,۲۱۰

تومان

ماشین لباسشویی گرین مدل GWM۱۲۰DD۱۴۰۰ ظرفیت ۱۲ کیلوگرم

۳۲,۰۰۰,۰۰۰

تومان

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PTN ۹۶۰۴ AJ ظرفیت ۹.۶ کیلوگرم

۵,۳۰۶,۷۰۰

تومان

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-CH۷۰۰S ظرفیت ۷ کیلوگرم

۱۳,۷۱۸,۰۰۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و وبسایت خبری تیترکوتاه هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار