یارانه | یارانه نقدی | مبلغ یارانه نقدی

پرداخت یارانه جدید به این افراد / دولت یارانه ای متفاوت پرداخت می کند

حجم ویدیو: ۷.۳۱M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۴۸ دانلود ویدیو

یارانه‌ای به مبلغ ۶۰۰ تا یک میلیون تومان برای برخی از کودکان در نظر گرفته شده است که این مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

در بسیاری از کشورها، دولت‌ها از برنامه‌های یارانه نقدی برای کمک به افراد با درآمد کم استفاده می‌کنند. یارانه نقدی یک پرداخت مستقیم از دولت به گیرنده است که به صورت پول نقد یا از طریق کارت های بانکی انجام می‌شود. این برنامه‌ها برای کاهش فقر و تشویق بهترین استفاده از منابع جامعه، به کار می‌روند. بسیاری از این برنامه‌ها از محدودیت دریافت تمایل دارند و تحت شرایط و دستورالعمل‌های خاصی تعیین می‌شوند تا به هدف موردنظر دست یابند. این برنامه‌های یارانه نقدی غالباً به عنوان یک پشتوانه مالی برای کسانی که به دلیل شرایط اقتصادی نیاز به کمک دارند، عمل می‌کنند.

از همین رو دولت در سیاستی جدید یارانه‌ای به مبلغ ۶۰۰ تا یک میلیون تومان برای برخی از کودکان در نظر گرفته است که این مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد. یارانه‌ای به مبلغ ۶۰۰ تا یک میلیون تومان به‌ازای هر کودکی که شرایط خاصی از قبیل سوءتغذیه، لاغری مفرط و کوتاهی قد داشته باشد، به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد تا روند درمان این کودکان انجام شود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر