قیمت خودرو | بازار خودرو | قیمت فونیکس

قیمت فونیکس با مخ به زمین خورد / کاهش شدید قیمت خودروهای چینی

قیمت فونیکس با مخ به زمین خورد / کاهش شدید قیمت خودروهای چینی

قیمت خودرو های فونیکس را در این گزارش مشاهده کنید.

چند سالی است که به دلیل تحریم‌های جهانی و قانون ممنوعیت واردات خودرو، پای خودروهای چینی به کشور باز شده‌است. در گذشته که محصولات برندهایی مثل بنز، پورشه، بی‌ام‌دبلیو، هیوندای، نیسان، هوندا و… در بازار حضور داشتند، اصلاً صحبتی از ماشین‌های چینی نبود؛ البته این موضوع که آن زمان خودروسازی در چین به این میزان پیشرفت نکرده بود هم دلیل مهمی است. تا چند سال پیش تنها اسم خودرو هایی مثل جک، تیگو و چری را به عنوان ماشین چینی می‌شناختیم؛ اما از سال ۱۴۰۰ به بعد، برندهای جدیدی پا به عرصه رقابت در بازار خودرو ایران گذاشته‌اند. از دیگنیتی پرایم و فونیکس پریمیوم نیز میتوان به عنوان اعضای جدید این خانواده بزرگ چینی یاد کرد.

بررسی بازار خودروهای چینی نشان می‌دهد که قیمت محصولات مدیران خودرو طی روز گذشته نزولی شده است. بر این اساس قیمت فونیکس FX پریمیوم حوالی ۴۰ میلیون ریخته است. همچنین قیمت فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت نیز حوالی ۱۸۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت آریزو ۶ پرو صفر نیز با ریزش ۲۰ میلیونی به روز شده است. همچنین قیمت فونیکس FX اکسلنت سال ۱۴۰۱ نیز ۳۰ میلیون ارزان شده است. قیمت فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت نیز با کاهش ۲۵ میلیونی نسبت به روز گذشته به روز شد است. قیمت فونیکس مدیران خودرو مدل تیگو ۸ پرو پرمیوم نیز طی روز گذشته ۳۵ میلیون تومان ارزان شده است.

Screenshot 2023-11-20 235726

Screenshot 2023-11-20 235812

قیمت کارخانه فونیکس FX پریمیوم به یک میلیون و ۷۳۰ میلیون رسیده است. همچنین قیمت نمایندگی تیگو ۸ پرو پرمیوم نیز یک میلیاردو۷۹۸ میلیون اعلام شده است. بر اساس قیمت نمایندگی محصولات مدیران خودرو ، برای خرید فونیکس تیگو ۸ پرومکس اکسلنت باید ۲ میلیاردو۳۸۹ میلیون هزینه کنید.

 مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ برند جدید فونیکس | Fownix را به منظور عرضه خودروهای لوکس و رده بالا به بازار خودرو ایران معرفی کرد. اولین محصول برند فونیکس با نام تیگو ۸ پرو | Tiggo ۸ Pro نیز بلافاصله به بازار معرفی شد و توانست توجه علاقه مندان به خودرو، رسانه ها و مشتریان را به خود جلب نماید. در ماه ها و سال های پیش رو شاهد عرضه محصولات بیشتری تحت عنوان برند فونیکس در بازار ایران خواهیم بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • سلام وصلوات برآل محمد

    خدایی مردم باارزانی خریدنمی کنندحالابگذارقیم این خودرویاخودروهای دیگه افزایش پیداکنی آنوقت همین مردم دروپنجره خودروسازرومیخوان بکنندآن زمان خودروبرای فروش ازطریق بورس وسامانه اینترنتی یادتان هست سیم ثانیه ظرفیت تکمیل میشدمنی که مصرف کننده بودم یی خودروی فیدلیتی میخواستم نام من درنمی آمدولی امروزکه قیمت خودروامده پایین مردم رغبت خریدندارندمنتظرندسیصدیاچهارصدمیلیونی افزایش پیداکنی بعدبیان بازارخریدکنند

  • بابک

    کجا ریخته چندماهه تیتر میزنی علکی ولی کمترین ریزش داشته

  • ناشناس

    مفت هم زیاد هست .ماشین 100 میلیونی را سال 99 از مردم 900میلیون پول گرفتند .

اخبار
پیشنهاد سردبیر