قیمت روز خودرو | بازار خودرو | قیمت ساینا

قیمت ساینا و پژو پارس در یک محدوده قرار گرفت / جدید ترین قیمت انواع ساینا در بازار

قیمت ساینا و پژو پارس در یک محدوده قرار گرفت / جدید ترین قیمت انواع ساینا در بازار

قیمت بازار انواع خودرو ساینا را در این گزارش مشاهده کنید.

ساینا یکی از خودروهای محبوب در بازار خودرو ایران به شمار می رود. این خودرو توسط شرکت سایپا تولید می‌شود و در سه مدل مختلف با نام‌های ELX، LX و EX بازاریابی می‌شود. ساینا با طراحی زیبا و خطوط شیک، دارای فضای داخلی بزرگ و راحتی است که برای سفرهای طولانی مناسب است. این خودرو با موتورهای بنزینی ۱.۸ و ۲.۰ لیتری و قدرت ۱۲۰ تا ۱۴۰ اسب بخار عرضه می‌شود و به دلیل قیمت مناسب و کیفیت ساخت بالا، مورد توجه خریداران خودرو در ایران قرار گرفته است.

 بر اساس قیمت روز خودرو ؛ قیمت ساینا صفر در بازار طی روز گذشته ریزشی شده است. رصد بازار خودرو حاکی از کاهش قیمت همه مدل‌های ساینا (جدول زیر) است. قیمت ساینا S گازسوز با ریزش ۸ میلیونی طی یک روز به ۳۶۸ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت ساینا اتوماتیک با ریزش ۵ میلیون تومانی حالا ۴۲۰ میلیون تومان است. قیمت ساینا تیپ DA نیز ۲ میلیون ارزان شده است و به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت ساینا EX نیز با ریزش ۲ میلیونی به ۳۳۰ میلیون رسیده است.

1

2

بررسی قیمت محصولات سایپا در کارخانه نشان می دهد که قیمت ساینا S دنده ای گازسوز به ۲۸۳ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت کارخانه ساینا اتوماتیک نیز ۳۳۰ میلیون تومان است.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر