بازار خودرو | قیمت خودرو | قیمت روز خودرو | قیمت دنا

دنا یک شبه ۱۵ میلیون گران شد / لیست قیمت این خودرو

دنا یک شبه ۱۵ میلیون گران شد / لیست قیمت این خودرو

قیمت کار کرده، کارخانه و بازار دنا را در این گزارش مشاهده کنید.

دنا در سال ۱۳۹۳ به بازار کشورمان معرفی شد؛ خودرویی به ظاهر جدید که روی یک پلتفرم کاملاً قدیمی مشترک با پژو ۴۰۵ توسعه یافته بود و با تغییرات عمدتاً ظاهری نسبت به سمند، با حرف و حدیث‌های فراوان و قیمت گران‌تر از برادرش، در سبد محصولات ایران‌خودرو قرار گرفت.

بر اساس قیمت دنا کارکرده در بازار آزاد، قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربو سال ۱۳۹۹ با ۹۶ هزارکارکرد به ۶۴۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت دنا معمولی کارکرده سال ۹۵ با ۱۲۴ هزارکیلومترکارکرد نیز ۴۰۸ میلیون تومان شده است. قیمت دنا پلاس دست دوم سال ۹۸ با ۱۱۵ هزارکارکرد نیز ۵۵۰ میلیون تومان است. همچنین بر اساس قیمت خودروهای کارکرده ، برای خرید دنا دست دوم معمولی سال ۹۸ باید ۴۵۵ میلیون تومان هزینه کنید.
همچنین قیمت دنا پلاس دنده ای ساده امروز به ۶۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان رسید که در روز گذشته این خودرو با قیمت ۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ به فروش رسید.

 

1

بر اساس قیمت دنا صفر، قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربو صفر سال ۱۴۰۲ به ۸۰۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت دنا معمولی صفر سال ۱۴۰۱ نیز ۵۹۵ میلیون است. همچنین قیمت دنا پلاس صفر ۶ دنده نیز ۷۴۱ میلیون شده است.

2

3

بر اساس قیمت محصولات ایران خودرو ، قیمت کارخانه دنا پلاس جوانان اتوماتیک توربو حوالی ۶۶۹ میلیون تومان تصویب شده است. همچنین قیمت دنا پلاس در کارخانه برای مدل اتوماتیک توربو نیز ۵۴۴ میلیون است.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر