نرخ اجاره و رهن واحدهای ۸۰ متری در تهران + جدول قیمت

نرخ اجاره و رهن واحدهای ۸۰ متری در تهران + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی نرخ اجاره واحدهای ۸۰ متری در تهران خواهیم‌ پرداخت.

اجاره آپارتمان ۸۰ متری در تهران باتوجه به منطقه سکونت بودجه‌های متفاوتی را لازم دارد البته برای اجاره یک واحد باید امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور و... را هم در نظر گرفت که می‌تواند باعث تفاوت دو واحد مشابه شود.

اگر به دنبال اجاره یک واحد ۸۰ متری در تهران هستید باید بدانید که برای رهن کامل یک آپارتمان ۸۰ متری در جنت‌آباد جنوبی ۶۷۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید این واحد که سال ساخت ۱۳۸۲ قید شده است ۲ خوابه و دارای پارکینگ و انباری نیز هست.

رهن یک واحد ۸۰ متری در منطقه هروی نیز با مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است این واحد نیز پارکینگ، آسانسور و انباری دارد و یک خوابه است.

اما برای اجاره واحد ۸۰ متری ارزان در تهران باید کمی به مناطق پایین تر رجوع کنید. در عبدل آباد این واحد را با مبلغ رهن ۲۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون تومانی می‌توانید اجاره کنید.

اگر برای اجاره واحد در نظر دارید پول رهن کمتری پرداخت کنید و میزان اجاره را بیشتر کنید می‌توانید گزینه هایی را در بازار مسکن پیدا کنید برای نمونه در تهرانپارس غربی یک واحد ۸۰ متری که سال ساخت آن ۸۷ است و آسانسور، پارکنیگ و انباری دارد و ۲ خوابه نیز است با رهن ۴۰۰ میلیونی و کرایه ۹ میلیون تومانی آگهی شده است.

برای اجاره واحد ۸۰ متری در مرکز تهران هم می‌توانید با مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان یک واحد را در جیحون رهن کنید این آپارتمان آسانسور و انباری دارد اما پارکنیگ ندارد.

همچنین اجاره یک آپارتمان در گیشا با مبلغ رهن ۶۰۰ میلیون و اجاره ۱۵ میلیون امکان‌پذیر است. این واحد هم دارای همه امکانات است.

مسکن

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که برای اجاره و رهن گذاشته شده‌اند و نرخ‌های ذکر شده قطعا به طور دقیق نرخ مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. نرخ اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر