وام ازدواج | تسهیلات ازدواج | وام بانکی | وام ازدواج ۷۰۰ میلیونی

چگونه وام ازدواج بگیریم؟

چگونه وام ازدواج بگیریم؟

از مجموع ۶۱۸ هزار و ۷۷۹ نفر دریافت‌کننده تسهیلات ازدواج در ۹ماهه امسال از شبکه بانکی، ۵۴۰ هزار و ۱۷۵ نفر این افراد تسهیلات خود را از بانک‌های دولتی و بانک‌های اصل چهل و چهاری دریافت کرده‌اند.

تسهیلات بانکی اشاره به وام‌ها یا اعتبارات مالی دارد که بانک‌ها به افراد یا شرکت‌ها ارائه می‌دهند. این تسهیلات ممکن است شامل وام‌های شخصی برای خرید مسکن، اتومبیل یا تحصیلات باشد، یا اعتبارات تجاری برای تأسیس یا توسعه کسب و کارها. تسهیلات بانکی معمولاً با شرایط و نرخ‌های بهره‌برداری مشخصی ارائه می‌شوند و مشتمل بر اقساط پرداختی به مدت معین و یا اعتبارات قابل تسویه به تاریخ معین می‌باشند. این تسهیلات به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند تا نیازهای مالی خود را تأمین کرده و پروژه‌ها یا خریدهای موردنظر را انجام دهند.

وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: از مجموع ۶۱۸ هزار و ۷۷۹ نفر دریافت‌کننده تسهیلات ازدواج در ۹ماهه امسال از شبکه بانکی، ۵۴۰ هزار و ۱۷۵ نفر این افراد تسهیلات خود را از بانک‌های دولتی و بانک‌های اصل چهل و چهاری دریافت کرده‌اند.

سامانه وام ازدواج ve.cbi.ir ۱۴۰۲، از سوی بانک مرکزی، جهت ارائه تسهیلات ازدواج به زوج‌ها راه‌اندازی شده است.

برای ثبت نام در این سامانه، می‌توان با ورود به سایت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، بخش ثبت نام جدید و همچنین، جهت مشاهده وضعیت درخواست تسهیلات ازدواج، از بخش مشاهده وضعیت، اقدام نمود.

در ۹ماهه سال ۱۴۰۲ شبکه بانکی در مجموع ۱۲۶ هزار و ۲۹۵ میلیارد تومان. به ۶۱۸ هزار و ۷۷۹ نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

از مجموع ۶۱۸ هزار و ۷۷۹ نفر دریافت‌کننده تسهیلات ازدواج. ۵۴۰ هزار و ۱۷۵ نفر (معادل ۸۷.۳ درصد) این افراد تسهیلات خود را از بانک‌های دولتی و بانک‌های اصل چهل و چهاری دریافت کرده‌اند.

حجم تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در ۹ماهه امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از ۳۲ درصد افزایش داشته است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر