این گروه از فرهنگیان کشور دست به اعتراض زدند + تصاویر

این گروه از فرهنگیان کشور دست به اعتراض زدند + تصاویر

جمعی از معلمان بازنشسته آموزش و پرورش استان یزد در نشستی با مسئولان صندوق بازنشستگان کشوری در این استان، اجرای کامل قانون همسان سازی و همترازی حقوق خود با شاغین را خواستار شدند.

در این نشست روز سه شنبه رییس صندوق بازنشستگان کشوری در یزد پیگیری مطالبات بر حق معلمان را جزو موارد مهمی ذکر کرد که تاکنون بر حسب ضرورت و اهمیت توسط صندوق در استان اقدام شده است.

" محمود زارع شاهی " با قدردانی از همراهی معلمان و سایر بازنشستگان عضو صندوق در استان در بخش‌های مختلف ادامه داد: برای اجرای قانون همسان سازی در استان با مسئولان و نمایندگان مجلس رایزنی و اقدام شده است.

وی خاطر نشان کرد: در این خصوص تمامی هم و غم مسئولان، نمایندگان مجلس و صندوق بازنشستگان کشوری در یزد تحقق مطالبات در چارچوب قانون است.

اعتراض-فرهنگیان-2

این مسئول بیان کرد: از مطالبات مهم بازنشستگان فرهنگی یزد الحاق متناسب سازی به لایحه هفتم توسعه است که امیدواریم در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.

زارع شاهی گفت: در این خصوص جلسه روسای کانون‌ها و مدیریت صندوق در خانه مهر بازنشستگان یزد برگزار شد و پیشنهادات مناسبی ارائه که امیدواریم خواست معلمان محقق شود.

یزد ۱۵ هزار بازنشسته فرهنگی و نزدیک به ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد و از جمعیت یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار نفری این استان حدود ۲۸۰ هزار نفر دانش‌آموز هستند.

منبع: ایرنا
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر