معلمان نگران رتبه بندی نباشند

معلمان نگران رتبه بندی نباشند

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هیچ معلمی از بحث رتبه بندی نگرانی نداشته باشد.

حسنعلی عزت‌خواه در گردهمایی معاونین توسعه مدیریت ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق با تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی همه همکاران در حوزه امور اداری گفت : رتبه بندی معلمان کار به جا مانده از دولت‌های گذشته بود که در دولت سیزدهم بعد از ۱۰ سال اجرایی شد.

وی با بیان اینکه به دلایلی که در خود اظهاری و یا بار گذاری مدارک معلمان عزیز داشتند اعتراضاتی به رتبه خویش دارند که اطمینان داشته باشند در بازه ارزیابی اعتراضات رسیدگی خواهد شد و هیچ معلمی از بحث رتبه بندی نگرانی نداشته باشد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه‌ به ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در سال نو اشاره کرد و گفت: با سعه صدر ، صبوری و مدیریت هوشمندانه در ارائه خدمت به گردشگران نوروزی کوشا باشید تا میهمانان نوروزی خاطره خوبی از سفر به استان چهار فصل کهگیلویه وبویراحمد داشته باشند.

وی توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگو گیری از سیر سلوک شهدا را در آموزش و پرورش مورد تاکید قرار داد و گفت: با بهره‌گیری از سیر و سلوک شهدا برای خدمت به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان برای طلوع فرداهایی زیباتر گام برداریم و هیچ وقت از یاد شهدا غافل نشویم.

عزت خواه در پایان بر مدیریت زمانی در جلسات و پاسخگویی به موقع به بخشنامه ها تاکید کرد و خواستار همکاری معاونین پشتیبانی برای برگزاری مطلوب امتحانات در خردادماه ۱۴۰۲ شد.

مریم  محمدی
مریم محمدی
منبع: فارس
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

سایر رسانه ها
    اخبار
    سایر رسانه ها
    پیشنهاد سردبیر