هشدار جدی وزیر آموزش و پرورش درباره جوانان

هشدار جدی وزیر آموزش و پرورش درباره جوانان

وزیر آموزش و پرورش گفت:امروز همه دستاوردهای کشور با همت جوانان ما به دست آمده و دشمنان در تلاشند تا مانع رسیدن نوجوانان و جوانان ما به قله های موفقیت شوند که دانش آموزان باید با آگاهی و امید در مسیر موفقیت ها گام بردارند.

اجتماع بزرگ دانش آموزان شهر تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، سید عباس جوهری فرماندار تهران، علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به همراه جمع کثیری از فرهنگیان و مسئولین کشوری و لشگری در سالن ١٢ هزار نفری استادیوم آزادی برگزار شد.

در این جشن که به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف شاداب سازی و ایجاد شور و نشاط میان دانش آموزان و با همکاری تشکل های دانش آموزی و با همت و میزبانی آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد؛ دانش آموزان از ساعات اولیه با حضور در این جشن دگر بار با آرمان های امام راحل و شهدای اسلام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی ضمن ابلاغ سلام ویژه رئیس جمهور به دانش آموزان و فرهنگیان خطاب به دانش آموزان حاضر گفت: نوجوانان عزیز یادتان باشد که همه شما، امام رضایی هستید و این مرز و بوم، شهید حاج قاسم سلیمانی را داشته که همه شما نوجوانان مکتب سلیمانی هستید.

وی خاطرنشان کرد: رویش انقلاب به دست همه شما نونهالان انقلاب اسلامی است.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش نیز ضمن تبریک ایام ماه رجب و دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی به ما آموخت که بگوییم «ما می توانیم» و امروز همه دستاوردهای کشور با همت جوانان ما به دست آمده و دشمنان در تلاشند تا مانع رسیدن نوجوانان و جوانان ما به قله های موفقیت شوند که دانش آموزان باید با آگاهی و امید در مسیر موفقیت ها گام بردارند.

علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تبریک طلیعه دهه مبارک فجر و ادای احترام به شهدا به ویژه ٣۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم شهید گفت: این همایش های پرشور و برنامه های دهه فجر کمک می کند تا تاریخ انقلاب و واقعیت های تاریخی خودمان را برای نسل جوان بازگو کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور دانش آموزان در این مراسم افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک نقطه عطف تاریخی مهم در کشورمان است که در طول تاریخ سابقه نداشته و امروز به مناسبت گرامی داشت این اتفاق مبارک در این مراسم حضور یافته ایم و امیدواریم سالیان سال با جشن و شادی و در کنار هم این روز را جشن بگیریم و همچون همیشه تجدید میثاق دوباره ای با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای اسلام و انقلاب داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پایان از همکاری تمام تشکل ها و به ویژه بسیج دانش آموزی و سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ قدردانی کرد.

این مراسم با اجرای گروه های سرود و نمایش دانش آموزی و تجلیل از فرزندان معظم شهدا همراه بود.

میلاد  محمدی
میلاد محمدی
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر