سفر ۴ روزه به یزد با تور هوایی چقدر هزینه دارد؟ + جدول

سفر ۴ روزه به یزد با تور هوایی چقدر هزینه دارد؟ + جدول

بررسی هزینه تور مسافرتی شهریور تیرماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است.

برای سفرهای نوروزی بسیاری از مسافران به دنبال تور ارزان یزد ویژه ایام عید هستند. در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان تور مسافرتی یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان در تور مسافرتی یزد رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، سفر رفت و برگشت هوایی به یزد و ۲ شب اقامت در هتل مظفر مبلغ ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت ۲ شب اقامت با سفر زمینی مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تورهای هوایی و زمینی یزد (شهریور ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل نوع سفر مدت اقامت قیمت (هرنفر / تومان)
هتل مظفر ۳ زمینی ۲ شب ۱,۵۰۰,۰۰۰
۴ شب ۲,۳۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۳,۲۰۰,۰۰۰
۴ شب ۴,۱۰۰,۰۰۰
هتل صفاییه ۵ زمینی ۲ شب ۲,۶۰۰,۰۰۰
۴ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰
هوایی ۲ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰
۴ شب ۶,۷۰۰,۰۰۰

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار