واکنش معاون وزیر ورزش به شایعه حذف پرسپولیس از آسیا

واکنش معاون وزیر ورزش به شایعه حذف پرسپولیس از آسیا

محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان انتخاب شده، اما معرفی آن با فدراسیون فوتبال است.

به گزارش تیترکوتاه،  محمد پولادگر در حاشیه برگزاری دیدار تیم‌های نساجی و پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم و امیدوارم بازی خوبی انجام شود.

وی درباره حضور پرتعداد تماشاگران گفت: طبیعی بود که این ورزشگاه با این گنجایش جوابگوی این بازی مهم نیست. پیشنهاد بود که بازی در ورزشگاه دیگری باشد، ولی طبیعی است که یکی از مهمترین ویژگی‌های لیگ استفاده از امتیاز میزبانی است. در واقع اینکه مردم شهر شاهد بازی تیم شهرشان در استادیوم خودشان باشند، یک ویژگی است که مربوط به مسابقات لیگ است و ما نمی‌خواهیم این امتیاز را از تیم‌های لیگ بگیریم. امیدوارم در سال‌های پیش رو یک ورزشگاهی که در شأن مردم و این شهر باشد، در اینجا داشته باشیم.

وی درباره شایعه مربوط به حذف پرسپولیس از آسیا به دلیل مالکیت مشترک عنوان کرد: من این را نشنیده‌ام. کمیته مربوطه در فدراسیون، پاسخگوی این مورد ما هستند و به من چنین چیزی را نگفته‌اند.

پولادگر راجع به زمان برگزاری مجامع دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: به مجامع تنفس داده شد و در نیمه خرداد برگزار می‌شود.

معاون وزیر ورزش در مورد تغییرات در هیئت مدیره این دو باشگاه یادآور شد: قطعاً ترمیم در هیئت مدیره انجام می‌شود.

پولادگر در واکنش به اهمال مدیران قبلی و پاسخگو نبودن آنها اظهار داشت: آن چیزی که در رابطه با دستورجلسه مجمع فوق‌العاده آمده، ترمیم هیئت مدیره است. ما نگفتیم تغییر صد درصد انجام می‌شود. همه کسانی که به‌عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فعالیت دارند، باید پاسخگوی دوره مدیریت خود باشند. قصد همه، ترمیم و تقویت هیئت مدیره است تا با شرایطی که برای هر دو باشگاه وجود دارد، بتوانیم از افرادی که توانمند و صاحب‌نظر استفاده شود.

وی درباره نامه وزیر ورزش به وزیر اقتصاد برای حل مشکل مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مشکلی برای مالکیت دو باشگاه نیست. من اطلاعی درباره نامه ندارم، ولی مشکلی نیست.

پولادگر در مورد وعده وزیر ورزش به هواداران قائمشهر درباره ساخت ورزشگاه جدید تصریح کرد: من اطلاعی ندارم، ولی با این جمعیت و علاقه‌مند حتما باید ورزشگاهی با گنجایش بیشتر باشد.

پولادگر در پایان راجع به انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان گفت: انتخاب شده، ولی اجازه بدهید خود فدراسیون اعلام کند.

 

 

 

برچسب‌های خبر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار