چرا کلباء قرارداد مجیدی را تمدید کرد؟

چرا کلباء قرارداد مجیدی را تمدید کرد؟

فصل جاری لیگ برتر امارات به پایان رسید و تیم اتحاد کلباء با هدایت فرهاد مجیدی با کسب ۳۳ امتیاز و عنوان هشتمی به کار خود پایان داد.

به گزارش تیترکوتاه، هفته‌ها پیش از پایان فصل باشگاه اتحاد کلباء تصمیم به تمدید قرارداد فرهاد مجیدی گرفت. هر چند رؤیاپردازی او و حضور در نیمه بالای جدول و حرکت سایه به سایه مدعیان نیمه تمام ماند، اما اتحاد کلباء به نسبت فصل گذشته پیشرفت‌های محسوسی داشته است. تیم پیش از فرهاد مجیدی با ۲۸ امتیاز یازدهم شد، اما با فرهاد مجیدی ۳ برد بیشتر به دست آورد و با ۳۳ امتیاز در رده هشتم جدول جای گرفت. سه پله صعود برای تیم اتحاد کلباء اتفاق کوچکی نیست و می‌تواند زمینه رشدهای بعدی را مهیا کند.

نکته مهم دیگر در مورد عملکرد فرهاد مجیدی در تیم اتحاد کلباء بهاء دادن به جوان‌ها در ترکیب تیم بوده است. او علاوه بر تیم ملی بزرگسالان به تیم‌های ملی پایه امارات هم بازیکن داده که این نشان می‌دهد فرهاد مجیدی گام‌های اول را در تیم اماراتی درست برداشته است. او به واسطه تجربیاتی که در این فصل از بازی‌های لیگ برتر امارات به دست آورد، به طور حتم می‌تواند فصل بهتری را برای خود و تیمش ترسیم کند. به خصوص گل‌هایی که تیمش در دقایق پایانی دریافت می‌کرد و امتیازات زیادی را به این بهانه از دست داد. به خوبی می‌دانیم یکی از رؤیاهای فرهاد در فوتبال امارات که سال‌های سال مهد بازی او بوده رسیدن به نیمکت تیم ملی این کشور است. این بهترین انگیزه برای او برای ادامه دادن در تیم اتحاد کلباء و به جا گذاشتن کارنامه‌ای بهتر است.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار