مهدی تاج | تیم ملی | ازبکستان | فدراسیون فوتبال

تدابیر مهدی تاج برای تیم ملی در بازی پیش رو / با صدا و سیما در شرایط خوبی هستیم

تدابیر مهدی تاج برای تیم ملی در بازی پیش رو / با صدا و سیما در شرایط خوبی هستیم

مهدی تاج پس از گفت و گو درباره پیروزی ایران مقابل هنگ‌کنگ، ادامه داد از تیم حمایت خواهیم کرد و همچنین تیم ملی را هواپیمای اختصاصی به ازبکستان راهی می کنیم.

 پس از پیروزی ۴ بر صفر ایران مقابل هنگ‌کنگ مهدی تاج گفت: بازی خیلی خوبی بود. امیدوارم مردم بازی تیم ملی را پسندیده باشند و تیم ملی ما هم همین روند را در بازی‌های آینده ادامه دهد.

مهدی تاج درباره دومین بازی تیم ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: برای این بازی یک هواپیمای اختصاصی گرفتیم تا تیم را به ازبکستان ببرد، چون اگر با هواپیمای عمومی برویم کار سخت است و باید تیم ۲،۳ جا پیاده شود. ان‌شاءالله آنجا هم تیم ملی یک نتیجه امیدوارکننده می‌گیرد و فردا هم تیم نوجوانان ما هم نتیجه خوبی بگیرد. تیم ملی روز شنبه با پرواز اختصاصی به ازبکستان می‌رود.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که اهالی فوتبال خیلی به قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها امیدوار هستند، تصریح کرد: واقعاً همین‌ هست. شب گذشته با بازیکنان تیم ملی جلسه‌ای و صحبتی هم با کاپیتان‌های تیم داشتیم. به موفقیت تیم ملی امیدوار هستم ولی فوتبال است. ما باید حمایت‌مان را از تیم ملی انجام دهیم. این موضوع هم وظیفه فدراسیون است و باید به طور مستمر انجام شود.

تاج در خصوص اینکه صدا و سیما حمایت‌های لازم را انجام نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: تعامل و تفاهمی با صداوسیما داشتیم و اگر صداوسیما لازم دانست آن را منتشر خواهد کرد و شرایط خوب پیش می‌رود. با مدیران شبکه سه و معاونت اداری مالی صداوسیما جلساتی برگزار کردیم و شرایط خوبی داریم. صداوسیما کمک‌هایی کرده و امیدواریم ادامه داشته باشد.

وی درباره اعتراض سرمربی هنگ‌کنگ درباره محل تمرین پیش از بازی گفت: باید زمینی برای تمرین در اختیار آنها می‌گذاشتیم که نور داشته باشد و زمین راه‌آهن هم این شرایط را داشت. زمین شماره ۲ را به آنها دادیم که خودشان قبول نکردند.

منبع: تسنیم
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار