فغانی برای فینال جام حذفی به تهران می‌آید؟

فغانی برای فینال جام حذفی به تهران می‌آید؟

بازیکنان استقلال در پایان بازی با نساجی درخواست کردند، فدراسیون فوتبال برای بازی پایانی از داور خارجی یا علیرضا فغانی استفاده کند.

به گزارش تیترکوتاه، علیرضا فغانی بهترین داور ایران در سال‌های اخیر بوده که بازی‌های مهم بین المللی را سوت زده و به طور حتم اگر به عنوان داور دیدار پایانی جام حذفی انتخاب شود با استقبال دیگر تیم فینالیست که پرسپولیس یا هوادار خواهد بود، مواجه می‌شود.

مهدی قایدی، آرش رضاوند و چند بازیکن دیگر در پایان بازی با نساجی از کمیته داوران درخواست کردند که برای بازی پایانی جام حذفی از داور خارجی یا علیرضا فغانی استفاده کند. اما در صورت دعوت کمیته داوران علیرضا فغانی برای قضاوت بازی نهایی به ایران سفر نمی‌کند.

علیرضا فغانی بعد از اینکه برای ادامه زندگی راهی استرالیا شد هر از گاهی که به ایران بر می‌گشت، در بازی‌های لیگ برتر به میدان می‌رفت و سوت می‌زند تا همکاری اش با فوتبال ایران قطع نشود. اما به یک باره خداداد افشاریان رابطه فوتبال ایران را با علیرضا فغانی قطع کرد و او را از لیست داوران بین المللی فوتبال ایران در سال ۲۰۲۳ خط زد! این موضوع ناراحتی علیرضا فغانی را به همراه داشت. این در حالی است که علیرضا فغانی به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال استرالیا در جمع لیست داوران بین المللی این کشور قرار گرفت و به نظر می‌رسد در جام ملت‌ها و جام جهانی بعدی هم قضاوت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

برچسب‌های خبر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار