اختصاصی تیترکوتاه:

گردهمایی بزرگ فعالان صنعت لوستر و چراغ‌های روشنایی در نمایشگاه تهران/ آماده برگزاری این رویداد جذاب باشید

گردهمایی بزرگ فعالان صنعت لوستر و چراغ‌های روشنایی در نمایشگاه تهران/ آماده برگزاری این رویداد جذاب باشید

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی برگزار شد.

نشست خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی امروز ۲۸ آبان ماه با حضور حامد بی‌آزار معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و روسای تشکل ها، اتحادیه ها، انجمن‌های تخصصی این حوزه و اهالی رسانه در محل تالار اصفهان نمایشگاه بین الملی تهران برگزار شد.

بی آزار در این جلسه عنوان کرد: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی از ۳ لغایت ۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با همکاری شرکت تعاونی نمایشگاه تهران و راهبری شرکت سهامی نمایشگاه‌ها برگزار برخواهد شد. در همین زمینه و در راستای غنی تر شدن برگزاری این رویداد کارگروه و شورای سیاست‌گذاری این رویداد با حضور روسای اتحادیه ها، تعاونی‌ها و انجمن‌ها تشکیل شد‌.

وی افزود: یکی از نقاط قوت برگزاری این رویداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی قبل و هنگام برگزاری این نمایشگاه است. قبل از برگزاری رویداد ۶ کارگاه آموزشی ۲ ساعته برگزار شده است. از نکات قابل توجه این موضوع برگزاری این کارگاه‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن وزارت صمت است. در هنگام برگزاری نمایشگاه نیز با توجه به هدفگذاری نمایشگاه ۵ کارگاه با محوریت صادرات به کشورهای همسایه برگزار خواهد شد.

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران همچنین گفت: این دوره از برگزاری این رویداد در فضایی بالغ بر ۱۱هزار مترمربع انجام خواهد شد که نسبت با دوره قبل برگزاری این نمایشگاه با رشد ۶۰ درصدی مواجه شده است. تعداد مشارکت‌کنندگان این رویداد نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده است و ۱۴۰ شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

بی آزار افزود: حضور نمایندگی‌های خارجی در این نمایشگاه به پربار تر شدن این رویداد کمک خواهد کرد. در خصوص هیات‌های تجاری نیز باید گفت که ما حداقل ۱۰ نفر از کشورهایی که در شورای سیاست‌گذاری هدفگذاری کرده‌ایم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا از این طریق به رشد صادرات نیز کمک کنیم.

وی در پایان گفت: در روز نخست برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوستر، چراغ‌های روشنایی و تزئینی در سالن ۳۷A، از لوستر جوید مسجد مقدس جمکران با حضور تولیت این مسجد، سازندگان و برخی از متخصصان و فعالان این حوزه رونمایی خواهد شد.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار