ادعای جدید زارع پور / افزایش ۵۰ درصدی سرعت اینترنت

ادعای جدید زارع پور / افزایش ۵۰ درصدی سرعت اینترنت

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات گفت: در یک سال گذشته سرعت اینترنت همراه حدود ۵۰ درصد و اینترنت ثابت حدود ۱۰ درصد بهتر شده است.

عیسی زارع پور دریکی از پیامرسان های بومی در پاسخ به یکی از کاربران گفت: بر اساس گزارش مراجع جهانی اسپید تست، در یک سال گذشته سرعت اینترنت همراه حدود ۵۰ درصد و اینترنت ثابت حدود ۱۰ درصد بهتر شده و جایگاه ایران هم در همراه حدود ۱۲ پله ارتقا یافته است.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه چرا بسته‌های اینترنتی زود تمام می‌شود، تصریح کرد: همکاران من در سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد اپراتورها نظارت دارند و اگر از اپراتوری شکایت دارید می‌توانید با ۱۹۵ تماس بگیرید تا رسیدگی کنند.

زارع پور در ادامه در پاسخ به هزینه اینترنت ثابت و همراه گفت: قیمت اینترنت ثابت و همراه در یک سال گذشته تغییری نداشته است اگر مورد خلاف این موضوع است حتماً با ۱۹۵ تماس بگیرید.

 

منبع: مهر
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

 • ناشناس


  وقتی که نمایندگان کارگران در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوبغرب تهران از حق و حقوق کارگر و بازنشسته دفاع نمی کنند با همدستی کارفرما حق کارگر و بازنشسته را پایمال می کنند.
  - نمایندگان دولت
  - نماینده وزارت کار و امور اجتماعی
  - نماینده فرمانداری
  - نماینده دادگستری
  - نمایندگان کارگران
  - نمایندگان کارفرمایان

 • ناشناس

  مدیران شرکت مخابرات متأسفانه باز هم به وعده خود در مورد بن خواربار ورفاهیات بازنشستگان مخابرات عمل نکردند

 • ناشناس

  رفاهیات معوق بازنشستگان مخابرات پرداخت می‌شود سوال اینجاست پس چه شد باز هم هیچ خبری از پرداخت مقوق بازنشستگان مخابرات نیست چرا؟
  و دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس و... هم متأسفانه از دی ماه سال 1400 تاکنون هیچ کاری، هیچ اقدامی و هیچ اعتراضی نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟

 • ناشناس


  مدیری که نه تحصیلاتش و نه شغل اصلی اش ربطی به مخابرات ندارد، چطور می تواند مشکلات بازنشستگان مخابرات را حل کند؟

اخبار