رتبه بندی فرهنگیان معطل چیست؟

رتبه بندی فرهنگیان معطل چیست؟

در برهه کنونی وظیفه تمام خدمت گزاران باید معطوف به حل مشکل معیشت و رفع مشکلات عمومی باشد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نمایندگان مجلس یازدهم نگرانی و نارضایتی خود را از بی توجهی و معطل ماندن مصوبات مجلس توسط دولت مخصوصا در قانون رتبه بندی معلمان قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان، قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان و سازمان ها، قانون تبدیل وضعیت و بکارگیری فرزندان ایثارگران اعلام میداریم و انتظار داریم در پاسخ به خواسته های قانونی فرهنگیان از برخوردهای قهری و ادبیات تهدید آمیز پرهیز شود.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خطاب به نمایندگان مجلس اضافه کرد: آیا وقت آن نرسیده که در اجرای منویات داهیانه و عدالت محور مقام معظم رهبری به طور قاطع و با موضع گیری و سریع و صریح به منظور رفع مشکلات معیشتی مردم صبور و نجیب با تقویت بعد نظارتی خود بر دولت همسو اعمال اراده نماییم؟ در راستای رضایت خاطر مردم و آرامش جامعه گام های موثر و مشهودی برداریم و راه نفوذ دشمنان به صف حق طلبان را سد نماییم و دسیسه بدخواهان را نقش برآب سازیم؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خطاب به هیات دولت گفت: در برهه کنونی وظیفه تمام خدمت گزاران باید معطوف به حل مشکل معیشت و رفع مشکلات عمومی باشد، اما حوزه انتخابیه بنده علاوه بر آلام فوق از مسائل و مشکلاتی رنج می برد که ظاهرا پایانی برای آنها متصور نیست و تحقق خواسته ها و مطالبات مردم دیارم تعلیق شده است.

میلاد  محمدی
میلاد محمدی
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار