اختصاص هزار و ۸۰۰ اتوبوس برای بازگشت زائران از مشهد مقدس

اختصاص هزار و ۸۰۰ اتوبوس برای بازگشت زائران از مشهد مقدس

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از جابه‌جایی ۲۲۰ هزار زائر با ۱۱ هزار ناوگان برون شهری از ۱۸ تا ۲۳ شهریور خبر داد.

حمیدرضا شهرکی گفت: برای جابه‌جایی زائران از مشهد مقدس در روز‌های شنبه، یک شنبه و دوشنبه هزار و ۸۰۰ اتوبوس در نظر گرفته شده است.

شهرکی افزود: از ۱۸ تا ۲۳ شهریور بیش از ۲۲۰ هزار مسافر با ۱۱ هزار ناوگان برون شهری اعم از اتوبوس و مینی بوس جابه‌جا شده‌اند.

وی افزود: زائران مشهد مقدس نسبت به تهیه بلیت بازگشت از پایگاه‌های اینترنتی معتبر اقدام کنند، چون ما بر اساس ظرفیت‌هایی که تقاضا می‌شود، سرویس‌های فوق العاده ایجاد خواهیم کرد.

وی افزود: مردم بلیت را از قبل تهیه کنند تا با برنامه، بازگشت خود را انجام دهند.

شهرکی خاطرنشان کرد: تمام کشور بسیج شده و اتوبوس‌ها حتی به‌صورت خالی به سمت مشهد در حال حرکت هستند تا بعد از عزاداری زائران به شهر‌های خود بازگردانده شوند.

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری گفت: بخش عظیمی از زائران، مربوط به شهر‌های استان خراسان رضوی هستند ضمن اینکه زائرانی که به‌صورت پیاده عازم حرم مطهر امام رضا علیه السلام شده‌اند به‌صورت سواره به شهر‌های خود بازگردانده خواهند شد.

شهرکی افزود: با توجه به حجم بالای عبور و مرور خودرو در این ایام، همه راهدارخانه‌ها آماده باش هستند و نظارت کافی بر مجتمع‌های رفاهی خدماتی بین راهی اعمال شده و گشت‌های راهداری هم با توان کامل در سطح جاده‌ها مشغول گشت زنی و خدمت رسانی هستند.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر