شاهکار خودروسازی نیسان رونمایی شد + تصاویر

شاهکار خودروسازی نیسان رونمایی شد + تصاویر

مورانو یکی از برندهای مهم نیسان در بازار جهانی و همچنین از آشناترین آن ها برای مخاطب ایرانی محسوب می شود. مورانو از سال ۲۰۱۵ بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه فقط در بازار آمریکا فروش داشته است.

در بازار ایران تریم هایی از نسل اول و دوم این خودرو حضور دارند.

مورانو از سال ۲۰۰۲ روی خط تولید قرار دارد و تا کنون ۳ نسل از آن ارائه شده است. نسل سوم مورانو از سال ۲۰۱۵ وارد میدان شده و طبیعتا زمان مناسبی برای معرفی یک نسل جدید از آن است.

در همین رابطه، Kolesa که یکی از معتبرترین منابع منتشرکننده رندرهای خودرویی در جهان است اقدام به انتشار رندرهای جدیدی از مورانو نسل جدید کرده است.

1634931_702

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، قسمت دماغه به شدت تحت اثر طراحی شاسی بلند آریا نیسان قرار دارد. طراحی وی شکل در بافت جلوپنجره نیز کاملا مشخص است. حالت کوپه در ستون آخر، چراغ های اصلی یکپارچه عقب و استفاده از سپر با جزئیات اسپرت در قسمت عقب جلب نظر می کند.

در رابطه با پیشرانه نمی توان پیش بینی دقیقی داشت اما قطعا چند تریم متنوع مدنظر نیسان قرار خواهد داشت. مورانو فعلی در جذاب ترین تریم خود میزبان تپنده ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر در هماهنگی با جعبه دنده ۹ سرعته اتوماتیک است و سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

1634932_150

باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک تصاویر رسمی مورانو جدید منتشر شود.

منبع: عصر ایران
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • ناشناس

    عمرا به پای فرزندان ارشد ایران خودرو و سایپا برسد!!!!!

اخبار