لحظه دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در تهران

لحظه دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو در تهران

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودرو هنگام سرقت با خودروی پژو پارس مسروقه خبر داد.

به گزارش تیترکوتاه؛ سرهنگ محمد گودرزی؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: اردیبهشت ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری 154 چیتگر در محدوده محله و خیابان چیتگر  در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودروی پژو پارس با 2 سرنشین که پلاک آن به طرز ماهرانه‌ای مخدوش شده بود مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: در همین حین متهمان کنار خودروی پژو پارس دیگری که پارک شده بود توقف و یکی از متهمان از خودرو پیاده و  اقدام به باز کردن درب خودروی پارک شده می‌کند که ماموران سریعا برای دستگیری متهمان وارد عمل می‌شوند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: راننده خودروی پژو پارس مسروقه پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی در خلاف جهت اتوبان متواری شده و به هشدارهای  ماموران بی‌توجهی می‌کند.

وی کرد: ماموران در نخستین‌گام با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به لاستیک خودروی متهمان شلیک کردند که در ادامه با ایجاد طرح مهار وسیله نقلیه مذکور را متوقف و موفق به دستگیری یک مرد میانسال شدند.

گودرزی با بیان اینکه از خودروی پراید، آلات و ادوات سرقت و سه عدد کامپیوتر خودرو کشف شده است، خاطرنشان کرد: متهم 53 ساله پس انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت پژو پارس و دیگر سرقت‌های خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار