چالش زیباترین زن جهان با فرزندانش + عکس

چالش زیباترین زن جهان با فرزندانش + عکس

جنیفر لوپز درمورد مادر بودن و اینکه بزرگ کردن نوجوان ها چقدر سخت است صحبت کرده است .

جنیفر لوپز درمورد مادر بودن و اینکه بزرگ کردن نوجوان ها چقدر سخت است صحبت کرده است، او بهترین ها را برای فرزندانش می خواهد اما چیزهایی وجود دارد که برای والدین مشکل است.

مثل وقتی که فرزندان نمی خواهند با والدینشان صحبت کنند که البته این موارد برای افراد مشهوری مثل جنیفر لوپز – Jennifer Lopez هم اتفاق می افتد.

در سال ۲۰۰۸ جنیفر مادر دوقلوها شد: دختر او به نام اما و پسرش به نام ماکسیمیلیان است. وقتی این اتفاق افتاد جنیفر همسر خواننده و بازیگر آمریکایی؛ مارک آنتونی – Marc Anthony بود.

آنها در سال ۲۰۰۴ با هم ازدواج کردند اما بعد از ۷ سال در سال ۲۰۱۱ تصمیم به جدایی گرفتند. زیرا مشکلات زیادی در روابطشان داشتند و علیرغم تلاش های جنیفر آنها به طور رسمی در سال ۲۰۱۴ طلاق گرفتند.

لوپز توضیح داده که “فرزندانش عاشق این بودند که مادر مشهوری داشته باشند اما خودشان مشهور نباشند. فکر می کنم خیلی خودخواه هستند. آنها عاشق من هستند و من هم عاشق آنها.”

جنیفر_لوپز1

یک بار که جنیفر می خواست با دوقلوهایش به بازار برود اما فرزندانش می خواستند زمانی را با دوستانشان سپری کنند بدون اینکه دوربین ها از آنها عکس بگیرند یا کسی آنها را مشاهده کند.

آنها دیگر نمی خواستند با مادرشان صحبت کنند

جنیفر لوپز یادآوری کرد که فرزندانش او را به اندازه ای که طرفدارانش می خواهند، دوست ندارند.

او همچنین گفت “من مادر مهربانی هستم. دوست دارم آنها را در آغوش بگیرم و ببوسم و همیشه با آنها صحبت می کنم.”

ازدواج جدید او هم با بن افلک – Ben Affleck هم سخت بود

جنیفر یادآور شد که ازدواج او با بن هم برای فرزندانش سخت بود.

او گفت “مدیریت کردن شرایطی که به توجه زیادی نیاز داشت، تغییری که باید به دقت مدیریت می شد کمی سخت بود. آنها نوجوان و با احساس هستند. اما واقعا تا به حال خوب پیش رفته اند.”

جنیفر لوپز یک مادر فوق العاده است که درمورد مراقبت از فرزندان خود به راحتی صحبت می کند.

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر