شانس همسر رونالدو برای ثروتمندتر شدن

شانس همسر رونالدو برای ثروتمندتر شدن

جورجینا، نامزد اسپانیایی کریستیانو رونالدو تنها چند روز پس از بازدید جشنواره فیلم ونیز، در شهری در جنوب شرقی اسپانیا دیده شد.

جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو، اخیرا در حالی که با دوستانش در تعطیلات به سر می‌برد، از رستورانی در آلمریا بازدید کرد و در آنجا هدیه‌ای غافلگیرکننده از طرف یکی از طرفدارانش دریافت کرد.

این مدل اسپانیایی چند روز اخیر را در تعطیلات خود با گروهی از دوستان خود در Agua Amarga، دهکده ماهیگیری زیبا و خوش‌آب‌وهوا در آلمریا سپری کرده است، در حالی که کریستیانو رونالدو پس از محروم شدن از بازی بعدی پرتغال با ترک اردوی این تیم به عربستان بازگشت.

جورجینا در این سفر با قایق تفریحی یک باشگاه قایق‌سواری سفر کرد و برای صرف غذا در رستوران La Chambera به بیرون رفت. ماجرای خبرساز این سفر نامزد کریستیانو رونالدو را یکی از طرفداران جورجینا رقم زد. یک پسر جوان در محل برگزاری به سراغ این دختر ۲۹ ساله رفت و یک بلیت بخت‌آزمایی از اداره ال پلوتازو د کاربونراس برای قرعه‌کشی ۲۲ دسامبر (از طریق IDEAL) به او هدیه داد. این بلیت بخت‌آزمایی تصویری از ساحل لوس مورتوس روی آن چاپ شده بود.

پس از این اتفاق اداره قرعه‌کشی به IDEAL ALMERÍA اطلاع داده است که «شماره‌ای که به جورجینا رودریگس هدیه داده شده برای فروش عموم نیز خواهد بود».

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر