گزارش بازار سهام ۳۰ آبان ۱۴۰۲

بورس سبزرنگ و کم رمق / ارزش معاملات بورس پایین است

بورس سبزرنگ و کم رمق / ارزش معاملات بورس پایین است

پس از اتمام معاملات امروز شاخص کل با افزایش ۲ هزار و ۱۳۶ واحد مثبت به ۲ میلیون و ۲۰ هزار واحد رسید.

پس از اتمام معاملات امروز بازار سهام  شاخص کل با افزایش ۲ هزار و ۱۳۶ واحد مثبت به ۲ میلیون و ۲۰ هزار واحد رسیده و شاخص هم وزن با افزایش ۳ هزار و ۱۵ واحدی همراه بود که منجر شد در ایستگاه ۷۰۳ هزار واحد توقف کند. ارزش کل معاملات امروز بورس تهران ۴ هزار و ۵۷۰ میلیارد تومان بوده است. در معاملات امروز نمادهای "شستا" با ۵۶۵، "اخابر" با ۴۵۰ واحد مثبت و "فولاد" ۴۶۰ واحد منفی سه نماد تاثیرگذار بر شاخص بودند.

همچنین از سوی دیگر در بازار فرابورس شاهد افزایش ۴۸.۷۵ واحدی در شاخص کل بودیم که منجر شد این شاخص در محدوده ۲۵ هزار واحد توقف کند. در این بازار نماد "غصینو"با ۶ واحد، "خدیزل" با ۴ واحد و "آریا" با ۷ واحد مثبت از تاثیرگذارترین‌ها بر شاخص کل بودند.

پس از معاملات امروز ۴۱۹ نماد سبزرنگ و ۳۸۶ نماد دیگر قرمزپوش شدند، "چکاپا"، "دسبحا" و "اخابر" ابر بیشترین خالص خرید حقیقی‌ها و "شپنا، "خساپا" و "نوری" بیشترین خالص خرید حقوقی‌ها در آخرین روز معاملاتی آبان بوده است.

نماد "شپنا" را اغلب حقیقی‌ها به فروش رسانده‌اند و سهم در قیمت ۸، ۲۳۰ ریال در لباس سبز معامله می‌شود. این سهم با خرید ۶۵ درصدی حقوقی‌ها و ۳۵ درصدی حقیقی‌ها رو به رو است. سرانه خرید هر حقیقی به میزان ۱۴ میلیون تومان است.

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر