این کالاها حق گران شدن ندارند

این کالاها حق گران شدن ندارند

مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی سازمان حمایت طی نامه‌ای به رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی تاکید کرد که افزایش قیمت مواد شوینده بیش از ۱۵ درصدی که فروردین به تصویب ستاد تنظیم بازار رسیده، تخلف محسوب می‌شود.

در روز‌های اخیر گزارش‌هایی مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی قیمت محصولات شوینده منتشر شد، اما رضا حسنی - مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان - طی نامه‌ای به رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران با اشاره به رشد هزینه‌های تولید به ویژه افزایش قیمت مواد اولیه، گفته که افزایش قیمت اقلام یاد شده در فروردین امسال و پس از تایید ستاد تنظیم بازار به میزان ۱۵ درصد تصویب و به واحد‌های تولیدی اعلام شده است.

وی تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت بیش از میزان ۱۵ درصد اعلام شده، مورد تایید این سازمان نبوده و در صورت اعمال قیمت بیش از این میزان، تخلف محسوب می‌شود.

حسنی همچنین در بخش دیگری از این نامه بر ضرورت ارسال لیست واحد‌های تولیدی که قیمت محصولات آن‌ها از خرداد امسال افزایش ۲۵ درصدی داشته‌اند تأکید کرده و گفته که لیست این واحد‌ها باید حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت برای بررسی و اقدام به سازمان حمایت اعلام شو

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار