تور گردشگری | تور مسافرتی | قیمت تور گردشگری | تور مسافرتی

۲ شب اقامت در مشهد چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور هوایی به مشهد

۲ شب اقامت در مشهد چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور هوایی به مشهد

بررسی هزینه تور مسافرتی مشهد ویژه آذر ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است؛

شهر مشهد یکی از شهرهای پرطرفدار برای ایرانی ها برای مسافرت و گشت و گذار است. این شهر هم از لحاظ مکان های دیدنی و تفریحی که دارد مورد توجه است و هم به لحاظ زیارتی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

حرم مطهر امام رضا علیه السلام مقصد اصلی اکثر مسافران مشهد است. این مکان مقدس در نیمه شرقی شهر مشهد است و چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به این حرم منتهی می‌شوند.

به غیر از مقبره امام رضا (ع) در مرکز حرم، مساجد، آرامگاه‌ها، رواق‌ها، صحن‌ها، کتابخانه‌ها و موزه‌ها در اطراف آن قرار دارند. مسجد گوهرشاد و مسجد بالاسر از مهم ترین بناهای پیوست به حرم است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تور گردشگری این هفته، برای۲ شب سفر هوایی به مشهد و اقامت در هتل درویشی مبلغ ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان است و برای ۳ شب مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالیست که هتل سهند همین نوع سفر و ۲ شب اقامت مبلغ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب مبلغ۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

قیمت تور زمینی مشهد ( آذر ماه / ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل مدت اقامت قیمت / تومان
درویشی ۵ ۲ شب ۴,۴۰۰,۰۰۰
۳ شب ۶,۰۰۰,۰۰۰
رضوان ۴ ۲ شب ۴,۰۰۰,۰۰۰
۳ شب ۵,۲۰۰,۰۰۰
کیانا ۲ شب ۳,۸۰۰,۰۰۰
۳ شب ۵,۲۰۰,۰۰۰
سهند ۲ شب ۳,۶۰۰,۰۰۰
۳ شب ۴,۷۰۰,۰۰۰

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر