قیمت خودرو | بازار خودرو | فروش خودرو

فروش فوری خودرو با تحویل ۴۵ روزه / فقط ۲ روز برای خرید قسطی این خودرو فرصت دارید + شرایط

فروش فوری خودرو با تحویل ۴۵ روزه / فقط ۲ روز برای خرید قسطی این خودرو فرصت دارید + شرایط

شرکت خودروسازی کرمان موتور دور جدید فروش اقساطی محصولات پرفروش خود را بدون قرعه کشی و با اقساط بلند مدت و بدون محدودیت آغاز کرد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام محولات کرمان موتور با ما همراه باشید.

بازار خودرو یکی از مهمترین بخش‌های اقتصادی هر کشور است. در این بازار، خودروهای جدید یا دست دوم به فروش می‌رسند. انواع خودروهای مختلفی از جمله اتومبیل، موتورسیکلت، وانت، کامیون، اتوبوس و انواع دیگر در این بازار قابل دسترس هستند.

بازار خودرو به‌طور معمول توسط شرکت‌های خودروسازی، نمایندگان فروش و بازاریابان خودروها، فروشگاه‌های خودروهای دست دوم و افراد حقیقی که خودرو خود را به فروش می‌گذارند، تشکیل شده است. در این بازار عموماً مشتریان می‌توانند از انتخاب مدل، مشخصات فنی، قیمت و شرایط فروش مناسب برای خودرو خود استفاده کنند.

کرمان موتور از فروش اقساطی پیکاپ دو دیفرانسیل KMC T۸ این شرکت از روز یکشنبه ۱۴آبان آغاز کرد و تا ۳۰ آبان ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام کرمان موتور پیکاپ T۸ با قیمت ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان از ۱۴آبان ماه جاری و به صورت اینترنتی بر روی آدرس customer.kermanmotor.ir به‌صورت نقدی و اقساطی فروخته می‌شود.

فروش این پیکاپ در رنگ‌های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری است و تحویل خودرو برای مشتریان در ۴۵ روز کاری آینده از سوی شرکت کرمان موتور انجام خواهد شد.

کرمان+موتور

 

دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

  • Shp

    مهلت ۴۵ روزه نیست بلکه ۴۵ روز کاری هست یعنی حدودا ۶۰ روز است که اگر۱۰۰ روزه تحویل بدن باید خوشحال شید کلا کلاه برداری و دزدی هست ،من ۹۰ روز کاری جک خریدم که سر۸۵ روز کاری سند و کارت خودرو اومده اما با گذشت دو ماه از ۹۰ روز کاری هنوز خودرو ا تحویل نگرفتم ، رفتم شکایت کردم آخرش گفتند که طبق قرار داد تعهد شرکت تا زمان صدور پیش فاکتور می‌باشد و تحویل قطعی سر۹۰ روز کاری نداریم ،
    پس باید منتظر بمانم که هر موقع آقایون سرشون خلوت شد و دوست داشتند خودرو را تحویل بدن
    دوستان حواستان باشه که سرتون کلاه نره

اخبار
پیشنهاد سردبیر