ایران خودرو | قیمت خودرو | بازار خودرو | فروش خودرو

پژو و دِوو زیر ۱۰۰ میلیون بخرید / خرید خودروهای پرطرفدار با کف قیمت + جدول

پژو و دِوو زیر ۱۰۰ میلیون بخرید / خرید خودروهای پرطرفدار با کف قیمت + جدول

امروز (شنبه) قیمت انواع خودرو با بودجه زیر ۱۰۰ میلیون تومان در بازار آزاد تهران، مشخص شد.

بازار خودرو یکی از مهمترین بخش‌های اقتصادی هر کشور است. در این بازار، خودروهای جدید یا دست دوم به فروش می‌رسند. انواع خودروهای مختلفی از جمله اتومبیل، موتورسیکلت، وانت، کامیون، اتوبوس و انواع دیگر در این بازار قابل دسترس هستند.

بازار خودرو به‌طور معمول توسط شرکت‌های خودروسازی، نمایندگان فروش و بازاریابان خودروها، فروشگاه‌های خودروهای دست دوم و افراد حقیقی که خودرو خود را به فروش می‌گذارند، تشکیل شده است. در این بازار عموماً مشتریان می‌توانند از انتخاب مدل، مشخصات فنی، قیمت و شرایط فروش مناسب برای خودرو خود استفاده کنند.

برای خرید خودرو‌های ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان گزینه‌هایی وجود دارد از جمله پیکان، پراید و حتی پژو!

توجه داشته باشید که با این قیمت خودروی بدون رنگ سخت پیدا می‌شود، اما می‌توانید حداقل خودرویی را خریداری کنید که از نظر فنی سالم باشد برای این کار نیز باید دقت کافی داشته باشید، زیرا خرید خودروی زیر ۱۰۰ میلیون تومان باید به سراغ گزینه‌هایی بروید که حداقل ۱۸ سال از عمر خودرو گذشته است و خواه یا ناخواه این محصولات خرج روی دستتان خواهد گذاشت.

پیکان معروف‌ترین و بیشترین محصول زیر ۱۰۰ میلیون تومان بازار است این سدان محبوب ایرانی‌ها هنوز هم طرفداران خودش را دارد. این خودرو دو مدل دارد یا کاربراتی است یا انژکتوری برای مدل اول می‌توانید حتی ۵۰ میلیون تومان هم هزینه کنید که پیکان ۷۸ تا ۸۰ با کمی رنگ را از بازار پیدا کنید.

اما مدل‌های جدیدتر مانند پیکان ۸۳ کمی قیمت بالاتری دارند برای مثال در آگهی‌ها پیکان بدون رنگ مدل ۸۳ که به گفته آگهی دهنده از همه نظر سالم است ۷۰ میلیون تومان است این خودرو دو گانه سوز است و از این نظر هم شاید برایتان به صرفه باشد.

برای خرید خودروی پراید زیر ۱۰۰ میلیون تومان نیز گزینه‌های مختلفی در بازار وجود دارد پراید‌های هاچ بک عموما مدل ۸۰ یا پایین‌تر هستند برای مثال پراید هاچ بک مدل ۷۷ در بازار که بالای ۴۰۰ هزار کیلومتر نیز کارکرد دارد ۶۲ میلیون تومان است. پراید صندوق دار نیز در این محدوده قیمتی بالای ۲۰ سال ساخت پیدا می‌شود برای مثال مدل ۷۸ صندوق داره کره‌ای دور رنگ ۶۶ میلیون تومان است.

اما پراید ۱۴۱ مدل ۸۴ یا ۸۵ حتی ۸۶ را می‌توان زیر ۱۰۰ میلیون تومان پیدا کرد برای مثال پراید مدل ۸۴ دور رنگ ۹۵ میلیون تومان قیمت دارد.

اگر زیر ۱۰۰ میلیون هزینه می‌کنید به فکر خودروی کمی خاص هم هستید می‌توانید به سراغ مدلی مانند فولکس گلف بروید که مدل ۱۹۹۲ آن ۸۰ میلیون تومان قیمت دارد. یا دوو سیلو مدل ۷۸ هم ۹۵ میلیون تومان است.

برای خرید پژوی زیر ۱۰۰ میلیون تومان هم روآ، آر دی و ۴۰۵ می‌توان پیدا کرد پژو ۴۰۵ مدل ۸۰ دور رنگ دوگانه سوز ۱۰۰ میلیون تومان است پژو آر دی مدل ۸۳ ارزن‌تر است با ۶۹ میلیون تومان هم می‌توان این خودرو را خریداری کرد.

در خودرو‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان بازار رنو پی کی مدل ۸۲ هم حدود ۶۰ میلیون تومان است این خودرو به گفته آگهی دهنده بدون رنگ است.

به طور کلی برای خرید خودرو‌های دست دوم ارزان قیمت باید دقت بیشتری داشت، زیرا یک ایراد اساسی فنی می‌تواند هزینه سنگینی را به دوش شما بگذارد در این گزارش صرفا به آگهی‌هایی که خودرو‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان بود پرداخته شد و پیشنهادی برای خرید این محصولات وجود ندارد.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع خودرو در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید:

با بودجه زیر ۱۰۰ میلیون تومان می‌توان این خودرو‌ها را خرید / با ۵۰ میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

 

منبع: فرارو
دیگران می‌خوانند
اینستاگرام تیتر کوتاه

نظر شما

اخبار
پیشنهاد سردبیر